Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina


 

Elektronická mapa příkladů dobré praxe

Vznikla databáze příkladů dobré praxe právě realizovaného projektu MagNet Podpora přeshraniční spolupráce v oblasti udržitelného rozvoje MA21/Gemeinde 21. Jedná se o mapu, která je průběžně aktualizována, zaměřenou na území čtyř regionů, zapojených do projektu MagNet - Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj a Spolková země Dolní Rakousko. V mapě jsou vyznačena místa realizace zdařilých projektů, které stojí za to představit širší veřejnosti, a jsou opatřena stručným popisem projektu a adresou realizátora. Jedná se jak o projekty obcí a vzdělávacích institucí, tak i zájmových skupin včetně neziskových organizací.
 

 
 

Prezentace těchto příkladů je veřejně dostupná v elektronické formě na adrese www.mapotic.com/e-mapa-dobre-praxe nebo www.zdravykrajvysocina.cz/obsah/e-mapa.

Mapa má zároveň sloužit i jako inspirace k realizaci vlastních obdobných aktivit či pro vyhledání partnerů v příhraničním regionu pro možnou spolupráci.


Pro lepší přehlednost jsou příklady dobré praxe členěny do kategorií dle zaměření – Věci veřejné a územní rozvoj, Životní prostředí, Udržitelná výroba a spotřeba, Doprava a mobilita, Zdraví, Místní ekonomika a podnikání, Vzdělávání a výchova, Kultura a volný čas, Sociální prostředí a Globální zodpovědnost.


Vzhledem k přeshraničnímu dopadu realizovaného projektu jsou informace dostupné dvojjazyčně, v češtině a němčině.

publicita

  • V případě zájmu o uveřejnění Vašeho projektu se obraťte na níže uvedený kontakt:
    Dita Marešová, odbor regionálního rozvoje
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    maresova.d@kr-vysocina.cz

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Elektronická mapa příkladů dobré praxe
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 11.4.2018 / 11.4.2018

Počet návštěv: 1712
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek