Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Kultura > Tradiční lidová kultura


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Echa dokumentárních filmů v Bruselu

Echa dokumentárních filmů v Bruselu
Proslulé nezávislé kino Nova v Bruselu se už podruhé stalo dějištěm Ozvěn Mezinárodního filmového festivalu dokumentárních filmů Jihlava. V pátek odstartovaly Ozvěny filmem režiséra Petra Hátleho Velká noc, který na jihlavském festivalu získal cenu za nejlepší český dokumentární film loňského roku. Projekce filmů ze 17. ročníku MFDF budou v kině Nova pokračovat i o nadcházejícím víkendu.
 

 
 

„Mezinárodní festival dokumentárních filmů Jihlava se už stal mezi odborníky i filmovými nadšenci pojmem. Uvedení nejzajímavějších filmů podzimní jihlavské přehlídky v Bruselu jen dokládá, že pokud dobrý projekt získá silného partnera a spojence, je schopen růst i za hranice České republiky,“ uvedla Marie Kružíková, radní Kraje Vysočina pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu. Na projekce svých filmů do Cinema Nova dorazili i někteří režiséři. První den Ozvěn v pátek 31. ledna mohli návštěvníci vyzpovídat například Petra Hátleho, bulharského režiséra Jivka Darakchieva nebo chorvatskou dokumentaristku Željku Sukovou.

 

Další porce dokumentů čeká na diváky v kině Nova už tento pátek ve 20 hodin a projekci nejlepších filmů festivalu uzavře v sobotu 8. února italský dokument Temná hmota.

 

Více informací o Ozvěnách MFDF v Bruselu naleznete na http://www.dokument-festival.cz/ozveny/brusel

 

Druhý ročník Ozvěn Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Jihlava v Bruselu podpořily:

 

 

 

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Echa dokumentárních filmů v Bruselu
 

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 3.2.2014 / 3.2.2014

Počet návštěv: 6084
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek