Cesta: Titulní stránka > e-bezpečnost Kraje Vysočina > eBezpečná škola


 

eBezpečná škola

eBezpečná škola
 
 
 

Již třetím rokem funguje v Kraji Vysočina značka Kraj Vysočina DOPORUČUJE PRO BEZPEČNÝ INTERNET, která je určena ICT společnostem v Kraji Vysočina. V letošním roce se pracovní skupina k problematice elektronické bezpečnosti, která působí na Krajském úřadě Kraje Vysočina, rozhodla představit značku eBezpečná škola, která je určena pro školy a školská zařízení v Kraji Vysočina., kterým není problematika elektronické bezpečnosti lhostejná.

„Chtěli jsme, aby se školy této problematice začaly opravdu věnovat a uvědomily si její závažnost. Pro udělení značky musí splnit předem daná kritéria, týkající se vzdělávání pedagogů, zapracování této problematiky do školního řádu, či technická kritéria jako je zabezpečení školení sítě nebo serverů,“ uvedl Petr Pavlinec, vedoucí Odboru informatiky Krajského úřadu Kraje Vysočina. Kraj Vysočina nabídne držitelům značky velké množství výhod, jako například penetrační testy, poradenství v oblasti elektronické bezpečnosti, semináře pro studenty a zaměstnance, apod.


Seznam škol, které získaly právo užívat značku eBezpečná škola naleznete zde.


Prostudujte si zásady pro udělení značky eBezpečná škola a pokud chcete získat značku vyplňte žádost.

 
 
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > e-bezpečnost Kraje Vysočina > eBezpečná škola

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Informace vyžadují kontrolu
Počet návštěv: 36636

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek