Cesta: Titulní stránka > Počin roku


 

e-Turistické noviny Vysočiny přinášejí tipy na zimní zážitky

e-Turistické noviny Vysočiny přinášejí tipy na zimní zážitky
Pohádkovou zimu na Vysočině představuje nové zimní vydání e-Turistických novin Vysočiny. Tentokrát přinášíme tipy, kam za zážitky, co na Vysočině dělat, když sníh naši čistou krajinu ještě nepokryl, a kam na lyže, když počasí naopak přeje. Nechybí samozřejmě pozvánky do měst a obcí a velký přehled vánočních programů a adventních akcí. Zimní e-noviny připravuje už šestou zimu Vysočina Tourism.
 

 
 

V e-Turistických novinách si každý najde to své. Sportovci získají tipy na běžkařské tratě, zveme na ledovou stěnu ve Víru nebo do lezeckých center po Vysočině. Rodiny s dětmi ocení přehled zábavních center a nechybí ani přehled vánočních programů jednotlivých měst a obcí Vysočiny a tradiční zimní kalendář akcí," přibližuje Tomáš Čihák, ředitel Vysočina Tourism.
Na padesáti online stránkách si lidé z Vysočiny nebo její návštěvníci udělají přehled, co se v předvánočním, vánočním i v novoročním čase v regionu děje a třeba si tady naplánují prodloužený víkend nebo i týdenní dovolenou. „Nemůžeme obsáhnout vše, co se u nás v zimním období děje, ale chceme ukázat, že Vysočina má co nabídnout a že to stojí za to ji navštívit. Noviny pak pomůžou se získáním přehledu a výběrem té správné aktivity nebo akce pro vás," doplňuje Monika Brothánková z Vysočina Tourism.


Online noviny mají na Vysočině několikaletou tradici, připravuje je příspěvková organizace Vysočina Tourism, vycházejí dvakrát do roka a aktuálně je k přečtení jejich dvanácté vydání. Letní vydání začne Vysočina Tourism připravovat v jarních měsících příštího roku, aby byl letní průvodce 2019 všem zájemcům k dispozici na začátku června příštího roku.


Desáté číslo e-Turistických novin Vysočiny je ke stažení na turistickém portálu Vysočiny www.region-vysocina.cz nebo na webu příspěvkové organizace Vysočina Tourism www.vysocinatourism.cz.

 


Pozn.: zpráva převzata od Vysočina Tourism

 
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 23.11.2018 / 23.11.2018

Počet návštěv: 3238
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek