Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Dvě volné vstupenky na veletrh Vánoce dětem dostanou všichni soutěžící

Vánoce dětem
Krásný předvánoční dárek má jihlavský Family Point nakonec pro všechny účastníky soutěže Najdi mi jméno a barvičky. Pořadatelé 1. ročníku veletrhu hraček Vánoce dětem se rozhodli, že dvě volné vstupenky obdrží všichni, kdo na jihlavský Family Point donesli nebo poslali vybarveného a pojmenovaného maskota veletrhu. „Celkem na Family Point dorazilo 28 obrázků a rádi bychom ocenili snahu všech. Jsme zvědaví, jaké jméno pro našeho maskota nakonec zvítězí. Rozhodnou o něm účastníci přímo na veletrhu,“ sdělila k soutěži koordinátorka veletrhu Kateřina Vašků.
 

 
 

Také pracovníci jihlavského Family Pointu se přidávají k poděkování všem účastníkům soutěže a pro deset nejvíce „olajkovaných“ obrázků z FB stránek Family Pointu Jihlava, mají kromě volných vstupenek připravené i věcné ceny. Vstupenky i ceny si mohou účastníci soutěže vyzvednout na pobočce jihlavského Family Pointu, Palackého 26 Jihlava, a to ve dnes nebo v pátek 25. listopadu od 8.00 do 17.00 a zítra od 8.00 do 15.00. „Malý dárek máme připravený i pro všechny držitele Rodinných pasů, kteří si mohou vstupenky na veletrh hraček zakoupit s desetiprocentní slevou,“ doplnila Stanislava Holbová z odboru sociálních věcí Krajského úřadu Kraje Vysočina.


Více informací k veletrhu, který se uskuteční od 26. do 27. listopadu v DKO Jihlava, je možné najít na webové adrese www.vanocedetem.cz.

 

Vítězný Puntíček získal 53 lajků

Vítězný Puntíček získal 53 lajků
Kuliočko získal 25 lajků

Kuliočko získal 25 lajků
Třetím nejlajkovanějším byl Lulík s 24 lajky

Třetím nejlajkovanějším byl Lulík s 24 lajky
  • Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    tel.: 564 602 828, e-mail: holbova.s@kr-vysocina.cz

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Dvě volné vstupenky na veletrh Vánoce dětem dostanou všichni soutěžící
 

Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 23.11.2016 / 23.11.2016

Počet návštěv: 5180
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek