Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Domov v Náměšti nad Oslavou obhájil certifikát Značky kvality

Pětihvězdičkový Domov pro seniory v Náměšti nad Oslavou
Domov pro seniory v Náměšti nad Oslavou je jedním z pěti nejlépe hodnocených sociálních zařízení v České republice. V roce 2013 získal certifikát Značky kvality a letos koncem října vysokou hodnotu poskytovaných služeb potvrdil a certifikát obhájil.
 

 
 

Jedná se o systém externí certifikace sociálních zařízení. Hodnocení provádí speciální tým vyslaný Asociací poskytovatelů sociálních služeb. „Práci domova tým posuzuje z úhlu pohledu samotného seniora, a to v pěti základních oblastech poskytované služby: ubytování, stravování, kultura a volný čas, partnerství a péče. Zjišťuje se zejména, jak mohou obyvatelé domova uplatňovat svá přání a potřeby a jak se domov při poskytování služby umí přizpůsobovat jejich individuálním situacím,“ prozradila vedoucí odboru sociálních věcí Krajského úřadu Kraje Vysočina Věra Švarcová s tím, že naplnění jednotlivých kritérií hodnotitelé bodují a ze svých zjištění sestavují celkové hodnocení.


Pětihvězdičkový Domov pro seniory v Náměšti nad Oslavou získal bezmála 930 bodů a tím se zařadil mezi pět nejlépe hodnocených organizací v rámci republiky. Tento úspěch oslavili zaměstnanci spolu s obyvateli domova, které svým zpěvem nadchnul Josef Bouda – Karel Gott Revival. Slavnostního setkání se zúčastnil Jiří Bína z odboru sociálních věcí Krajského úřadu Kraje Vysočina, starosta města Náměště nad Oslavou Vladimír Měrka i další přátelé, kteří domov dlouhodobě podporují nebo s klienty a pracovníky zařízení spolupracují.

 

  • Více informací Jiří Bína, odbor sociálních věcí, Krajský úřad Kraje Vysočina, tel.: 564 602 817, e-mail: bina.j@kr-vysocina.cz
 
 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 1.11.2016 / 1.11.2016

Počet návštěv: 2436
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek