Cesta: Titulní stránka > Informační technologie


 

Domov v Břevnici získal certifikát České alzheimerovské společnosti

foto
Domov se zvláštním režimem v Břevnici, který spadá pod krajský Domov pro seniory Havlíčkův Brod, poskytuje služby pro klienty s alzheimerovou chorobou a jinými typy demencí na velmi vysoké úrovni. Potvrdilo to červnové hodnocení kvality poskytované péče, které na místě po třetí v řadě prováděla Česká alzheimerovská společnost.
 

 
 

„Společnost na žádost organizace hodnotí zejména přístup personálu, zavedené pracovní postupy, zajištění zdravotní péče, aktivizace klientů, zajištění rehabilitační a paliativní péče, ale také vnější i vnitřní prostředí domova,“ informoval náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí Pavel Franěk s tím, že v Kraji Vysočina působí pouze tři zařízení certifikovaná Českou alzheimerovskou společností. „Výsledek je oceněním práce celého pracovního týmu v Břevnici, kterému patří velké poděkování,“ doplnil Pavel Franěk.


Domov ve Břevnici získal opakovaně velmi vysoké bodové ohodnocení a obhájil tak certifikát Vážka na vysoké úrovni. A to i přesto, že domov nemá právě ideální materiálně technické podmínky a budova by nutně potřebovala zásadní rekonstrukci. Vnější prostředí a zejména práci personálu však certifikační komise hodnotila jako vynikající.


  • Zpráva zpracována z podkladů DPS Havlíčkův Brod
  • tisk@kr-vysocina.cz
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Domov v Břevnici získal certifikát České alzheimerovské společnosti
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 30.6.2017 / 30.6.2017

Počet návštěv: 4753
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek