Cesta: Titulní stránka > Mládež a sport


 

Domov sociální péče v Háji se bude rekonstruovat

Léčebna Háj
Ústav sociální péče v Háji u Ledče nad Sázavou se bude v nejbližším období rekonstruovat. Po několika letech pronájmu bude kraj Vysočina přebírat zapůjčené prostory, které sloužily pacientům Léčebny dlouhodobě nemocných, která je v těsném sousedství. Ústav v Háji čeká komplexnější rekonstrukce ubytovací části. Dojde k výraznému vylepšení kvality bydlení klientů, a to přestavbou na jedno až tří lůžkové pokoje. Na osmdesát klientů s mentálním postižením tak dostane nové, velmi moderní bydlení a další prostory pro volnočasové a vzdělávací aktivity.
 

 
 

„V letošním roce chceme zrekonstruovat celé páté patro budovy, které bude do května ještě obývat soukromá Léčebna dlouhodobě nemocných v Háji. Poté dostanou klienti nové bydlení, které bude odpovídat standardům sociální péče a zejména umožní našim vychovatelům a sociálním pracovníkům využít další možnosti v oblasti vzdělávacích a psychoterapeutických možnostech s našimi klienty,“ řekl krajský radní Petr Krčál.

 

Ústav sociální péče v Háji je jedním ze specializovaných pracovišť, které zřizuje kraj Vysočina. Dlouhodobě vytváří pro klienty podmínky, které jdou ruku v ruce s humanistickou koncepcí v přístupu v práci s mentálně postiženým klientem a s klientem vyžadující trvalou péči.

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Domov sociální péče v Háji se bude rekonstruovat
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 1.3.2010 / 1.3.2010

Počet návštěv: 9027
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek