Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Související témata

 
 
 

Domov důchodců Onšov: Vstupte mezi celebrity

Ilustrační foto
Tento týden studenti univerzity volného času Domova důchodců v Onšově otevřeli novou kapitolu trávení aktivního stáří. Díky projektu „Vstupte mezi celebrity“ budou studovat umění fotografického portrétu, naučí se s kamerou, absolvují seminář na Filmové a televizní fakultě akademie múzických umění v Praze. A pak se vydají fotit do pražských divadel, vědeckých pracovišť a nebo například do koncertních síní. Výsledky jejich práce budou k vidění na plánovaných výstavách – v Praze, Jihlavě, Táboře a dalších.
 

 
 

Kromě pravidelných lekcí navštíví studenti Univerzity volného času i Filmovou akademii múzických umění v Praze (FAMU), kde si budou moci prohlédnout profesionální střižnu a zúčastní se 4hodinového semináře ke kompozici fotografie. V průběhu zimního semestru budou studenti univerzity za svými celebritami vyjíždět a fotit je na nejrůznějších místech (divadla, školy apod.). Na konci semestru studenti a lektoři úspěšné fotografie připraví pro fotografickou výstavu, která bude vyvrcholením celého semestrálního snažení. První focení celebrit mají studenti univerzity volného času už za sebou.

 

  • Více informací: Václav Jaroš, ředitel DD Onšov, e-mail: jaros@ddonsov.cz, Milena Čámková, koordinátor JEDEME DÁL, o. s., e-mail: milena.camkova@gmail.com
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Domov důchodců Onšov: Vstupte mezi celebrity
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 15.2.2013 / 15.2.2013

Počet návštěv: 17412
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek