Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Tiskové zprávy


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 
 

Dobrovolnictví je IN

Dobrovolnictví je IN
Dobrovolnictví a dobrovolnická činnost jsou dnes ve společnosti často skloňovanými tématy a k jejich propagaci přispívají pravidelně také úředníci Kraje Vysočina. V posledním červnovém týdnu navštívila čtveřice úředníků obyvatele Domova pro seniory ve Velkém Meziříčí. Návštěva nedaleké kavárny byla pro sedm seniorů vítaným zpestřením horkých červnových dnů. „S klienty sem přes léto chodíme každý měsíc, ale nemohou se zúčastnit všichni, někdy se zapojí i dobrovolníci, a tak jsme moc rádi, že jste za námi přijeli“, poznamenala Michaela Černá, pracovnice vztahů k veřejnosti Domova pro seniory Velké Meziříčí.
 

 
 

Senioři během posezení vzpomínali na svoji profesi, poděli se o nedávné zážitky z kulturního představení, a pochlubili se, jaké aktivity je čekají v blízké budoucnosti. O zábavu všech přítomných se postaral pan František, který toto příjemné setkání protkával písněmi z mládí.

„Bylo to velice zajímavé odpoledne, které rychle uteklo. Zpočátku jsem nevěděl, co si mám s klienty povídat, ale překvapili mě svou upřímností. Také mě zaujala krásná zahrada domova a park se cvičícími stroji, kde mohou klienti relaxovat i aktivně trávit volný čas,“ sdělil své zážitky z dobrovolnického odpoledne úředník Petr.


Krajští úředníci se shodli na tom, že strávili smysluplné odpoledne a na podzim už společně plánují další dobrovolnickou aktivitu.


dobrovolníci


  • Irena Hambálková, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz
 
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 29.6.2019 / 29.6.2019

Počet návštěv: 4760
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies