Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina


 

Do uzávěrky soutěže Zlatý erb zbývá jen několik dní

Zlatý erb
Sdružení Zlatý erb vyhlásilo v lednu v pořadí už 15. ročník soutěže o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí České republiky – Zlatý erb 2013. Ve Zlatém erbu soutěží města a obce se svými oficiálními webovými stránkami a elektronickými službami. Až do 31. ledna je možné odeslat elektronickou přihlášku a stát se adeptem na vítězství v kategorii nejlepší webové stránky města, nejlepší webové stránky obce nebo nejlepší elektronická služba.
 

 
 

Zúčastněte se soutěže také a získejte některou z hodnotných věcných cen!

 

Účast v soutěži přispívá významnou měrou k propagaci obce, účastníci soutěže získávají každým rokem podněty pro další vylepšení svých stránek, zvyšuje se míra návštěvnosti webů. Zástupci Kraje Vysočina se také pravidelně umisťují na předních pozicích v rámci celostátního kola.

 

Jak se soutěže zúčastnit? Zástupci měst a obcí se mohou do soutěže přihlásit na stránkách Zlatého erbu http://zlatyerb.obce.cz, zájemci o kategorii pro zřizované organizace Kraje Vysočina a kategorii pro sbory dobrovolných hasičů na adrese http://zlatyerb.obce.cz/vysocina.

 

Uzávěrka přihlášek pro obce a města Kraje Vysočina i pro zřizované organizace kraje a sbory dobrovolných hasičů je stanovena na čtvrtek 31. ledna 2013 do 16:00 hod!

 

Slavnostní ceremoniál spojený s vyhlášením výsledků proběhne v březnu 2013 na Krajském Úřadě Kraje Vysočina - pro vítěze všech kategorií budou opět připraveny diplomy a hodnotné věcné ceny. Celostátní finále soutěže proběhne tradičně na konferenci ISSS (https://www.isss.cz/).

 

Těšíme se na vaši účast.

  • Petr Pavlinec (předseda poroty krajského kola Kraje Vysočina)
  • Vít Savický a Roman Milner (Sdružení Zlatý erb)

 

Martina Rojková, odbor informatiky
Krajský úřad Kraje Vysočina

e-mail: rojkova.m@kr-vysocina.cz

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Do uzávěrky soutěže Zlatý erb zbývá jen několik dní
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 23.1.2013 / 23.1.2013

Počet návštěv: 17730
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek