Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Do bruselské kanceláře Kraje Vysočina nastupuje nová posila

 

 
 

Martina Šamšulová se stává na dobu tří měsíců novou posilou bruselského zastoupení Kraje Vysočina. Na stáž nastupuje po absolvování Vysoké školy polytechnické v Jihlavě, kde studovala obor cestovní ruch. „Vzhledem k nestálé formě zastoupení mohou stážisté, kteří budou působit v kanceláři kontinuálně, velkou pomocí,“ uvedla zástupkyně Kraje Vysočina v Bruselu Martina Richtová Tomšů.

Kraj Vysočina nabídl možnost stáží ve své kanceláři Vysoké škole polytechnické v Jihlavě a navázal tak na stáže, které probíhaly v Bruselu v letech 2008 a 2009. „O stáže v bruselské kanceláři Kraje Vysočina je velký zájem i z vysokých škol z jiných krajů, nicméně jsem ráda, když mohu dát šanci těm, kteří studují na Vysočině,“ odůvodnila spolupráci s VŠPJ zástupkyně Kraje Vysočina v Bruselu.

Kandidáti na pozici stážistů musí hovořit plynně anglickým jazykem a vyznat se v otázkách Evropské unie. Znalost francouzštiny je výhodou.

 
 
Zodpovídá: Mgr. Jan Skála
Vytvořeno / změněno: 30.9.2011 / 30.9.2011
Informace vyžadují kontrolu

Počet návštěv: 23222
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek