Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Kultura > Tradiční lidová kultura


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Digitální mapa veřejné správy (DMVS)

Geoportál DMVS Kraje Vysočina poskytuje na jednom místě širokou nabídku podkladových a tematických map. Součástí nabídky je také účelová katastrální mapa (ÚKM), územně nalytické podklady a územně plánovací dokumentace. Pro přihoášené uživatele je k dispozici internetový obchod, kde si lze vybírat a objednávat data z produktového katalogu.
http://geoportal.kr-vysocina.cz/web
 

 
 

Cílem DMVS je zajistit garantovaná jednotná data pro konzistentní výkon příslušných agend veřejné správy v území, dostupnost dat pro veřejnost, propojení příslušných procesů veřejné správy a souvisejících životních situací v územně tematickém kontextu, včetně optimalizace veřejné správy.

Tematický projekt ÚKM řeší digitální bezešvou podobu vektorového obrazu KM umístěného v S-JTSK, který zahrnuje všechna katastrální území v územním obvodu příslušného kraje mimo území s digitální katastrální mapou (DKM) a katastrální mapou digitalizovanou (KMD a KM-D).

Tematický projekt ÚAP řeší výměnu informací a zjednodušuje činnosti spojené s poskytováním údajů o území. Jedná se o snížení iterací zejména na straně subjektů s celostátní působností ve vztahu k pořizovatelům ÚAP. Řeší vytváření a efektivní správu databází informací o území a přípravu podkladů pro rozbor udržitelného rozvoje.

Více informací naleznete zde.

logo IOP8

 
 
Zodpovídá: Ing. Táňa Mrázková
Vytvořeno / změněno: 13.10.2014 / 13.10.2014
Informace vyžadují kontrolu

Počet návštěv: 6295
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek