Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Digitální agenda: Evropská unie představila jednu z nejrozsáhlejších výzev k předkládání návrhů v oblasti výzkumu informačních a komunikačních technologií

Digitální agenda: Evropská unie představila jednu z nejrozsáhlejších výzev k předkládání návrhů v oblasti výzkumu informačních a komunikačních technologií
Evropská komise zveřejnila dne 28. září 2010 na evropské akci ICT 2010-Digitally Driven věnované výzkumu a inovacím výzvu, na základě níž uvolní v roce 2011 celkem 780 milionů EUR na financování projektů v oblasti výzkumu informačních a komunikačních technologií.
 

 
 

Výzva se týká zejména internetu budoucnosti, robotiky, inteligentních a vestavěných systémů, fotoniky, IKT pro energetickou účinnost, zdraví a dobrých životních podmínek ve stárnoucí společnosti, a dalších oblastí. Tato výzva je součástí pracovního programu v rámci Sedmého rámcového programu EU pro výzkum. O financování projektů v rámci této výzvy se mohou hlásit univerzity, výzkumná střediska, malé a střední podniky i velké společnosti a další organizace nejen z Evropy. Návrhy je možné předkládat do 18. ledna 2011.

Bližší informace o výzvě naleznete: zde

 
 
Zodpovídá: Mgr. Jan Skála
Vytvořeno / změněno: 1.10.2010 / 1.10.2010
Informace vyžadují kontrolu

Počet návštěv: 14887
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek