Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Související témata

 
 
 

Děti dětem připravily v Třebíči překvapení

Děti dětem připravily v Třebíči překvapení
Pro Nemocnici Třebíč připravili organizátoři tradičního benefičního koncertu Děti dětem velké překvapení. Na závěr již 9. ročníku prezentace mladých hudebníků, zpěváků, herců a tanečníků Základní umělecké školy Třebíč obdržela Nemocnice Třebíč darem transportní inkubátor v hodnotě čtvrt miliónu korun. Transportní inkubátor zajistí pro všechny ohrožené novorozence bezpečný převoz z porodního sálu na jednotku intenzivní péče. Kromě toho mají pacienti dětského a novorozeneckého oddělení Nemocnice Třebíč nově vymalovány interiéry. Na chodbách i v pokojích díky pestré výmalbě rozkvetla zahrada, dveře pokojů rovněž nezůstaly bílé a děti si vstup do svého pokoje díky obrázkům lépe zapamatují. Realizaci nápadu o. s. Kids for Kids si za plného provozu vzali na starosti žáci a studenti Základní umělecké školy Třebíč a Střední školy stavební Třebíč pod vedením nadšených učitelů – význam názvu občanského sdružení (v překladu děti dětem) tak byl zcela naplněn.
 

 
 

Rozměry letošního ročníku benefičního koncertu Děti dětem, který se konal 17. května v Třebíči, byl tradičně velkolepý, což dokládá účast 350 mladých hudebníků, zpěváků, herců a tanečníků, 50 učitelů, 20 dobrovolníků a diváky zcela naplněný velký sál kulturního domu Pasáž. Pro třebíčské děti je připraven i další projekt s názvem Bezpečná cesta do škol, jejímž prvním pomocníkem je pořízení preventivního radarového zařízení a jeho instalace k přechodu u školy Na kopcích. Projekty občanského sdružení Kids for Kids (vymalování dětského oddělení cca 60 tis Kč, nákup preventivního radaru 84 tis. Kč, transportní inkubátor 250 tis Kč) podpořilo 40 firem a rod Waldsteinů z Vídně. Město Třebíč podpořilo konání benefičního koncertu bezplatným poskytnutím prostor kulturního domu. Všem podporovatelům a sponzorům uvedených aktivit patří velký dík, protože bez nich by se skvělé nápady nepodařilo uskutečnit.

 

 

 

Děti dětem připravily v Třebíči překvapení

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Děti dětem připravily v Třebíči překvapení
 

Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 21.5.2012 / 21.5.2012

Počet návštěv: 8199
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek