Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina


 

Den otevřených dveří letos o spolupráci generací

Den otevřených dveří letos o spolupráci generací
Tradiční Den otevřených dveří sídla Kraje Vysočina byl letos věnován dětem, rodičům i prarodičům, prostě aktivnímu stárnutí s podporou celé rodiny. Program pro zhruba osm stovek návštěvníků zajišťovaly v sídle Kraje Vysočina v Jihlavě všechny tři generace. Děti z Mateřské školy Mahenova Jihlava vystoupily s pásmem písní a tanců, střední generace hrála a tančila, nabízela preventivní měření tlaku. Největší podíl aktivit však zajistili senioři z krajských zařízení – podávala se připravená tradiční i netradiční jídla, tančilo se na klasickou i supermoderní hudbu a rozmanitá byla nabídka bytových doplňků.
 

 
 

Letošní desátý ročník uzavírá jednu kapitolu pořádání dnů otevřených dveří sídla kraje na Vysočině. V minulosti se v tyto dny sportovalo, organizátoři představili tradiční regionální řemesla, není to tak dávno, co se ochutnávali regionální potraviny, výjimečný a patrně organizačně nejnáročnější na přípravu byl ročník s názvem Malá velká Vysočina, kdy jsme celý den pokořovali rekordy a loňský ročník byl věnován bezpečnosti.

 

Letošní celodenní program v sídle Kraje Vysočina byl sestaven z vystoupení taneční skupiny seniorek Hodické kočky, hudbu zajišťovala skupina Mix Tábor a Pohoda ze Žďáru nad Sázavou. Hrami a soutěžemi děti i jejich prarodiče celý den provázel Milan Řezníček. Ten nakonec programu pozval všechny k zakrojení do narozeninového dortu.

 

 

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Den otevřených dveří letos o spolupráci generací
 

Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 7.6.2012 / 7.6.2012

Počet návštěv: 8383
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek