Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů


 

Den otevřených dveří 2005 - 1. část


4. ročník Dne otevřených dveří se konal 1. června 2005 v prostorách Krajského úřadu kraje Vysočina na ulici Žižkova 57 v Jihlavě. Zaměstnanci pořádali každoroční akci, která pro letošek zvolila heslo: Dobří lidé, dobrý kraj, dobré jídlo.
Pro všechny návštěvníky krajského úřadu byla připravena prohlídka sídla s odborným výkladem průvodců z řad zaměstnanců, dále bohatý doprovodný program věnovaný kraji Vysočina a nechyběly ani ochutnávky dobrých krajových jídel, které byly k dispozici po celý den.
Od dopoledních hodin probíhaly na nádvoří a v přilehlých prostorách Krajského úřadu kraje Vysočina zábavné animace. Jednou z nich byla charitativní hra v kostky ve prospěch Občanského sdružení kamínek Jihlava, dále byly k vidění netradiční soutěže (plivání pecek do dálky, přebírání hrachu, obracení palačinek na čas, aj.) a také přehlídka kuriózních kulinářských předmětů ze sbírek Agentury Dobrý den Pelhřimov (maxi tác na cukrovinky, maxi konvice, maxi lžíce, aj.).
Pro dobrou pohodu celého dne byla zajištěna i hudební produkce, kterou obstarávala známá hudební tělesa. Z vystupujících souborů lze zmínit Zatrestband z Třeště. Návštěvníky čekalo také slavnostní vyhlášení soutěže Zlatá jeřabina a celý Den otevřených dveří vrcholil okolo 16:30, kdy probíhala „sladká“ módní přehlídka s vyhlášením nejnápaditějšího dětského modelu. Zároveň byla vyhlášena anketa o nejoblíbenější jídlo v kraji Vysočina, kterým se stalo knedlo, vepřo, zelo.
Akce měla za úkol seznámit občany s fungováním krajského úřadu a ukázat prostory, kam za běžného provozu nemají přístup.


 
 
 

Zobrazeno je 10 z celkem 11 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2  další stránka >
 
 
 

 

Kontext

Umístění: Galerie > Archiv > Den otevřených dveří 2005 - 1. část
Počet návštěv: 62989

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek