Cesta: Titulní stránka > Mládež a sport


 

Den komunální techniky: Představení novinek pro údržbu krajských i obecních komunikací

ilustrační foto
Druhý ročník Dne komunální techniky v areálu Krajské správy a údržby silnic Vysočiny v Jihlavě představil nabídku zhruba čtyř desítek vystavovatelů a dodavatelů komunální techniky a mechanizace. Mezi novinkami, které byly v ČR poprvé představeny odborné veřejnosti z řad starostů, pracovníků technických služeb a údržeb silnic, patří například anglický profesionální stavební stroj, jehož systém nástaveb byl přímo připraven pro využití v péči o komunikace a jejich okolí. Tento jediný exemplář takto postaveného bagru nakladače s možností osmi různých nástaveb v České republice prošel již praktickou zkouškou v terénu a nyní začíná bojovat o své zákazníky.
 

 
 

150 kusů různé mechanizační techniky, nákladních vozů, sekaček, bagrů, ale i nutného bezpečnostního příslušenství si jen během dopolední části program prohlédly stovky návštěvníků. Celý den má možnost veřejnost shlédnout ukázky práce představovaných modelů a seznámit se s možnostmi, které současný trh komunální techniky nabízí. Mezi profesionální technikou se doplňkově objevila také hobby sekce pro drobnou údržbu.

 

Důvodem, proč Krajská správa a údržba organizuje podobné odborné, ale zároveň veřejné výstavy je skutečnost, že chce regionálním samosprávám přiblížit nabídku a zohlednit při tom její regionální dostupnost.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Den komunální techniky: Představení novinek pro údržbu krajských i obecních komunikací
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 17.6.2010 / 17.6.2010

Počet návštěv: 11299
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek