Cesta: Titulní stránka > Ředitel Krajského úřadu


 

Den čisté mobility a chytré energetiky pro Kraj Vysočina

Turné poukazující na zavádění čisté mobility a chytré energetiky doprovázené informační kampaní věnované ochraně a odpovědnosti za životní prostředí osloví občany Vysočiny konkrétně Třebíče 17. srpna 2020. Od 9 do 16 hodin bude na Karlově náměstí k vidění i vyzkoušení početná flotila elektromobilů, hybridů, elektrokol, ekoltrokoloběžek včetně ukázek užitkových a komunálních elektromobilů různých značek. Organizátoři programu avizují, že není důvod k obavám z přílišného hluku a emisí, protože program v Třebíči je zaměřen na představení trendů v zavádění čisté mobility, která se ve spojení s chytrou energetikou stává nedílnou součástí našeho života.
 

 
 

Souběžně s akcí pro veřejnost je připraven také od 10 hodin odborný seminář,  jehož součástí bude sdílení informací o dotačních podporách v jednotlivých segmentech čisté mobility a představení energetických úspor nebo chytré lokální energetiky a elektromobility. Seminář bude situován do prostor Městského úřadu Třebíč a je určen nejen pro zástupce místních samospráv. Hosty programu jsou náměstek ministra průmyslu a obchodu Eduard Muřický, hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek, generální ředitel České pošty Roman Knap. Právě Česká pošta je připravena prezentovat projekt Česká pošta příkladem. Energetické společnosti se podělí o zkušenosti s komplexním řešením pro energetické úspory, například budov, s využitím chytré energetiky, decentralizovaných z lokálních zdrojů a ekologické dopravy.

Vyzkoušejte možnost zkušební jízdy s vystavenými vybranými dopravními prostředky. Užijte si tichou a čistou jízdu napříč Třebíčí. Akce pro veřejnost je zdarma.

Pozvánka - seminářmapa

 Den mobility

  • tisk@kr-vysocina.cz
 
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 12.8.2020 / 12.8.2020

Počet návštěv: 1154
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek