Cesta: Titulní stránka > Vladimír Novotný - 2. náměstek hejtmana


 

Další odběrové místo na Vysočině se otevírá ve Žďáře nad Sázavou

Dnešním dnem zahajuje na Vysočině činnost další odběrové místo na testování COVID-19. „K dispozici bude na in-line dráze za zimním stadionem na Jungmanově ulici ve Žďáře nad Sázavou. Provozovat jej bude soukromá společnost, která prozatím nabídne testování pouze indikovaným klientům tedy s žádankou od lékaře nebo s doporučením hygieniků. Provozní doba místa drive in ve Žďáře nad Sázavou je prozatím 9 – 11 hodin ve všední dny. Kapacita míst je prozatím cca 50 odběrů denně s tím, že se bude postupně navyšovat,“ informoval náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast zdravotnictví Vladimír Novotný.
 

 
 

Lokace nového odběrového místa ve Žďáře nad Sázavou: https://mapy.cz/s/henetafahe

 

Drive-in Žďár nad Sázavou bude pro testování indikovaných pacientů fungovat ve stejném režimu, jako ostatní odběrová místa na Vysočině. Pacient musí počkat na potvrzující SMS o čase a místě odběru, SMS následuje po objednání odběru u praktického lékaře nebo po konzultaci stavu pracovníkem Krajské hygienické stanice.

 

V současné době na území Kraje Vysočina  funguje pět odběrových stanovišť při krajských nemocnicích, dvě soukromá odběrová stanoviště (Jihlava a Žďár nad Sázavou) a odběrové výjezdové služby zdravotnické záchranné služby a hasičského záchranného sboru.

 

Informace pro samoplátce jsou k dispozici na https://odbery.kr-vysocina.cz/

 

  • tisk@kr-vysocina.cz
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Další odběrové místo na Vysočině se otevírá ve Žďáře nad Sázavou
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 9.11.2020 / 9.11.2020

Počet návštěv: 2142
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek