Cesta: Titulní stránka > Informační technologie


 

Čtvrťáci ze ZŠ Seifertova malovali v sídle kraje po stromech

Čtvrťáci ze ZŠ Seifertova malovali v sídle kraje po stromech
Ještě než si dnes žáci 4 C Základní školy Seifertova v Jihlavě převzali pololetní vysvědčení, zavítali do sídla Kraje Vysočina, kde vytvořili čtyři originální díla. Dvacítka žáků měla za úkol pomalovat netradiční dřevotřískové makety jehličnatých a listnatých stromů, které poté budou zdobit chodby v jejich škole. „Akci jsme ve spolupráci s partnery pořádali už potřetí a naším cílem je představit dětem zábavnou formou dřevo jako materiál, který má všestranné využití a je pro život člověka důležitý,“ přiblížil Jiří Bartoš z oddělení lesního hospodářství a myslivosti krajského úřadu. Netradiční výtvarná dílna se konala díky společnosti Kronospan Jihlava, Nadaci Dřevo pro život a Kraji Vysočina.
 

 
 

Dva ze stromů si žáci odnesli hned s sebou, zbývající budou po určitou dobu k vidění v sídle Kraje Vysočina. Kromě malování si děti mohly vyzkoušet, jak se orientují v jednotlivých druzích stromů nebo jestli dokáží správně přiřadit stopy k jednotlivým druhům zvířat žijících v lese. Originální výtvarná díla i proces jejich vzniku si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

 

 

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Čtvrťáci ze ZŠ Seifertova malovali v sídle kraje po stromech
 

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 29.1.2015 / 29.1.2015

Počet návštěv: 8072
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek