Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Čtvrtá okresní konference Individuálního projektu Vysočina

Čtvrtá okresní konference Individuálního projektu Vysočina
Dne 20. dubna 2011 se konala již čtvrtá okresní konference projektu „Podpora vybraných sociálních služeb na území kraje Vysočina – individuální projekt“, tentokráte byl hostitelem Městský úřad Pelhřimov. Díky projektu, který je financován z ESF prostřednictvím OP LZZ a ze státního rozpočtu ČR, mají vybrané sociální služby zajištěné financování od ledna 2010 až do konce března 2013.
 

 
 

Hlavním tématem této konference bylo financování sociálních služeb.Na konferenci dorazily tři desítky účastníků, jednak poskytovatelé sociálních služeb, ale i představitelé státní správy a samosprávy. Konferenci realizoval projektový tým Individuálního projektu Vysočina, kdy Eva Petráčková, manažerka poskytování služeb, přivítala účastníky konference a odprezentovala základní informace, týkající se věcné stránky projektu.O finanční stránku tuto prezentaci doplnila Dana Šálková, finanční manažerka.

 

V další fázi konference vystupovali zástupci vybraných poskytovatelů sociálních služeb, kteří informovali účastníky o jejich zařízeních a službách, které poskytují. Účelem bylo seznámit přítomné s poskytováním sociálních služeb a jejich financováním v daném okrese. Vybraní dodavatelé byli před projektem podporováni z rozpočtů MPSV, krajů, obcí a z prostředků dalších donorů. Konference umožnila vzájemnou komunikaci zástupců místních samospráv s vybranými poskytovateli sociálních služeb o budoucím financování služeb po ukončení Individuálního projektu Vysočina.

 

Závěrem vystoupila Eva Petráčková, která se s účastníky rozloučila a připojila pozvání na již poslední okresní konferenci, na stejné téma, která se uskuteční 27. dubna 2011 v prostorách Městského úřadu města Třebíče.

 

Obdobné setkání již proběhlo také pro zájemce v Havlíčkově Brodě 13. dubna 2011.

 

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Čtvrtá okresní konference Individuálního projektu Vysočina
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 21.4.2011 / 21.4.2011

Počet návštěv: 21222
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek