Další informace

 
 

Doporučujeme

Naše bannery a ikonky pro vaše stránky:
  • Odkaz na zřizovatele
  • Fond Vysočiny
 
 
 
 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro příspěvkové organizace > Právní předpisy kraje


 

Cooking Together (Vaříme společně) - archiv dokumentů

Kraj Vysočina resp. pět jím zřizovaných středních škol Vysočina Education a partnerský francouzský region Champagne-Ardene zastoupený čtyřmi středními gastronomickými školami a Národní kulinářskou akademií společně připravily projekt zaměřený na výměnu zkušeností a zlepšení kvality vzdělávání v gastro oborech.

 
 
 

  logo 

 

Odkazy

  • Inspirace on-line kuchařkou
    Významným a originálním výsledkem projektu Kraje Vysočina francouzského Région Grand Est s názvem Cooking Together nebo také Vaříme společně je kuchařka skvělých francouzských a českých receptů. Vychází v nákladu 800 kusů, ale ke stažení už je také v elektronické podobě.

 

Související odkazy

  • ProstíráníCooking Together poprvé na Vysočině
    Kraj Vysočina resp. pět jím zřizovaných středních škol a partnerský francouzský region Champagne-Ardene zastoupený čtyřmi středními gastronomickými školami společně připravily projekt zaměřený na výměnu zkušeností a zlepšení kvality vzdělávání v gastro oborech. První schůzka všech ředitelů škol probíhá v těchto dnech na Vysočině a tzv. společné vaření bude mít ještě sedm odborných setkání. „V rámci projektu je naplánováno pět vzdělávacích aktivit – studijních cest a tři mezinárodní setkání zaměřené na sdílení nápadů v oblasti školního stravování,“ uvedla krajská radní pro oblast školství Jana Fialová.

  • Základní informace o projektu
  • Dokumenty ke stažení
 
 
Rozbalit celý strom složek dokumentů
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Dokumenty odborů > Školský portál > Rozvojové projekty > Ukončené projekty > Cooking Together (Vaříme společně)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Informace vyžadují kontrolu
Počet návštěv: 117726

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek