Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina


 

Česko-čínské podnikatelské fórum na Vysočině

Poprvé v historii kraje bude Vysočina hostit podnikatelské fórum zaměřené na čínský obchodní trh. Už zítra dorazí do regionu 82členná skupina podnikatelů a zástupců veřejného sektoru z východu. Kraj Vysočina na společném jednání budou zastupovat tři desítky firem. Součástí oficiálního programu je slavnostní podpis tří společných memorand mezi společností Jihlavan Airplanes a Zall Aviation, Jihlavan Airplanes a China Industry Park, mezi Hospodářskou komorou Kraje Vysočina a Obchodní komorou Hubei. Tečkou třídenní návštěvy čínské delegace bude podpis memoranda o spolupráci mezi Krajem Vysočina a provincií Hubei.
 

 
 

Podnikatelům a představení obou trhů bude v rámci programu Česko-čínského fóra věnováno celé dopoledne, odpolední program je v režii regionálních firem věnujících se životnímu prostředí, sklářskému průmyslu, lehkému i těžkému průmyslu a vzhledem k zájmu čínské strany také zdravotnictví. Ředitelé čínských firem jsou zváni do krajské Nemocnice Jihlava a na Zdravotnickou záchrannou službu Kraje Vysočina, dále skupiny dle zájmu navštíví: ŽĎAS a. s. ve Žďáře nad Sázavou, Bohemia Machine ve Světlé nad Sázavou, společnost TTS v Třebíči a Jihlavan Airplanes. Pro účely podnikatelského fóra byl vydán speciální katalog firem, které mají zájem spolupracovat s čínským trhem.

 

Program regionálního zastoupení čínské delegace v čele s guvernérem provincie Hubei Wang Guoshengem je zaměřen na poznání regionu a setkání s vysočinskou samosprávou.

 

  • Více informací Eva Vaňková, odbor sekretariátu hejtmana, Krajský úřad Kraje Vysočina, e-mail: vankova.e@kr-vysocina.cz
 

Odkazy

  • BOMMA [DOCX, 31 kB] (29.10.2014)
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Česko-čínské podnikatelské fórum na Vysočině
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 29.10.2014 / 29.10.2014

Počet návštěv: 8705
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek