Cesta: Titulní stránka > Ředitel Krajského úřadu


 

Cena hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost

Cena hejtmana za společenskou odpovědnost
Kraj Vysočina dnes představil a zároveň vyhlásil historicky první ročník Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost. Cílem této aktivity je ocenit a poukázat na organizace, které do svých provozních činností integrují zájmy sociální, environmentální, etické, lidskoprávní a zájmy zákazníků. „Společenská odpovědnost není nepříjemná povinnost, ale ideální nástroj k budování dobrého jména společnosti a cesta jak zvyšovat konkurenceschopnost a rozšiřovat okruh zákazníků,“ uvedl hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek. Uzávěrka přihlášek pro Kraj Vysočina je 31. ledna 2016.
 

 
 

Do soutěže se mohou přihlásit jak zaměstnavatelé ze soukromého sektoru v kategorii do 250 nebo nad 250 zaměstnanců, tak instituce veřejného sektoru – například obce, v samostatné kategorii pak např. školy, příspěvkové organizace i sdružení. V každé kategorii budou vyhlášeni tři nejlepší. Cenu uděluje Kraj Vysočina organizacím, které významně působí na území Kraje Vysočina nebo jejichž sídlo se nachází na území Kraje Vysočina, a to bez ohledu na jejich právní formu. Uzávěrka přihlášek je stanovena k 31. ledna 2016. Hlásit se bude možné prostřednictvím přihlášky a dotazníku, které jsou umístěny na krajských webových stránkách www.kr-vysocina.cz/odpovednost. „Dotazník tvoří otázky členěné do oblastí místní a regionální sounáležitost, sociální a ekonomická odpovědnost nebo environmentální odpovědnost. Pro vyhodnocení bude sestavena pětičlenná odborná porota. První výsledky budou vyhlášeny v dubnu příštího roku,“ doplnil ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina Zdeněk Kadlec.

 

Soutěž vyhlašuje Kraj Vysočina ve spolupráci se Sdružením pro oceňování kvality s podporou zastřešujících organizací, kterými jsou Krajská hospodářská komora Kraje Vysočina, CZESHA – Unie školských asociací ČR, KOUS Vysočina, z. s., Sdružení pro oceňování kvality a Vysočina Education, školské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace.

 

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Cena hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 3.11.2015 / 3.11.2015

Počet návštěv: 2913
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek