Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Bruselská kancelář připravuje společně s partnery konferenci Komunální odpady v praxi

Krajská komunikační kampaň k třídění využitelných složek odpadu pokračuje
Ve dnech 7. - 8. listopadu 2013 připravuje bruselská kancelář Kraje Vysočina ve spolupráci s odborem životního prostředí KrÚ Kraje Vysočina a dalšími partnery konferenci na téma Komunální odpady v praxi. Konference za účasti zástupců Evropské komise a Evropského parlamentu se uskuteční na zámku Valeč u Hrotovic v Kraji Vysočina.
 

 
 

Informace o dvoudenním tematickém semináři pro zástupce obcí, pracovníky v odpadovém hospodářství obcí a zástupce odpadářských firem budou od 15. září 2013 dostupné na www.kr-vysocina.cz>Krajský úřad>Odpady Vysočiny nebo na http://www.esko-t.cz/.

Program konference bude zaměřen na tyto okruhy: evropská a národní koncepce a legislativa, příklady dobré praxe ze zahraničí, návrhy řešení problematiky směsného komunálního odpadu v Kraji Vysočina a možnosti realizace ISNOV.

Více informací o připravované konferenci bude také zveřejněno v říjnovém čísle Zpravodaje, který vydává Kraj Vysočina. Kontaktní osoba pro případné dotazy Eva Navrátilová, Odbor životního prostředí, telefon: 564 602 522, e-mail: navratilova.e@kr-vysocina.cz.

Konferenci pořádají: Kraj Vysočina, EKO-KOM, a. s, ASEKOL s. r. o, ELEKTROWIN a.s. a ESKO-T s.r.o. Třebíč

 
 
Zodpovídá: Mgr. Jan Skála
Vytvořeno / změněno: 15.8.2013 / 15.8.2013
Informace vyžadují kontrolu

Počet návštěv: 17626
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies