Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele


 

Bruselská kancelář Kraje Vysočina pokračuje v režimu nestálého zastoupení

Kraj Vysočina hledá stážisty do Bruselu
Režim nestálého zastoupení Kraje Vysočina v Bruselu se osvědčil a Kraj Vysočina neuvažuje o změně režimu jeho fungování. „Za poslední půlrok kancelář připravila nejen tradiční Ozvěny Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Jihlava v Bruselu, ale podařilo se jí spolupořádat odborné semináře v rámci Evropského týdne regionů a měst v rámci tzv. Open Days a byla otevřena jednání se zastoupením spolkové země Dolní Rakousko ve věci jednotného prohlášení k obnovení regionální politiky po roce 2020,“ informoval Jan Skála, který má agendu kanceláře v Bruselu ve své kompetenci s tím, že byla intenzivněji navázána spolupráce i se zastoupením Českého olympijského výboru a je pravděpodobné, že Kraj Vysočina do budoucna zváží participaci na jejich projektech.
 

 
 

Aktivity Kraje Vysočina v Bruselu byly po březnových teroristických útocích mírně utlumeny a jejich administrace byla důsledně vedena z pracoviště v Kraji Vysočina. Vzhledem k tomu, že doporučení Ministerstva zahraničních věcí ČR ve věci cestování do Belgie bylo staženo, je pravděpodobné, že kancelář Kraje Vysočina se vrátí do běžného pracovního režimu. Chod kanceláře v rámci své praxe zajišťují také studenti vysokých škol, jejich pobyt je hrazen z evropského programu Erasmus+.  Stáž probíhající od ledna do dubna byla z bezpečnostních důvodů přerušena. Ve spolupráci se studenty se bude pokračovat nejdříve na podzim letošního roku.

 
 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 12.4.2016 / 12.4.2016

Počet návštěv: 3968
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek