Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Bruselská kancelář Kraje Vysočina pokračuje v režimu nestálého zastoupení

Kraj Vysočina hledá stážisty do Bruselu
Režim nestálého zastoupení Kraje Vysočina v Bruselu se osvědčil a Kraj Vysočina neuvažuje o změně režimu jeho fungování. „Za poslední půlrok kancelář připravila nejen tradiční Ozvěny Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Jihlava v Bruselu, ale podařilo se jí spolupořádat odborné semináře v rámci Evropského týdne regionů a měst v rámci tzv. Open Days a byla otevřena jednání se zastoupením spolkové země Dolní Rakousko ve věci jednotného prohlášení k obnovení regionální politiky po roce 2020,“ informoval Jan Skála, který má agendu kanceláře v Bruselu ve své kompetenci s tím, že byla intenzivněji navázána spolupráce i se zastoupením Českého olympijského výboru a je pravděpodobné, že Kraj Vysočina do budoucna zváží participaci na jejich projektech.
 

 
 

Aktivity Kraje Vysočina v Bruselu byly po březnových teroristických útocích mírně utlumeny a jejich administrace byla důsledně vedena z pracoviště v Kraji Vysočina. Vzhledem k tomu, že doporučení Ministerstva zahraničních věcí ČR ve věci cestování do Belgie bylo staženo, je pravděpodobné, že kancelář Kraje Vysočina se vrátí do běžného pracovního režimu. Chod kanceláře v rámci své praxe zajišťují také studenti vysokých škol, jejich pobyt je hrazen z evropského programu Erasmus+.  Stáž probíhající od ledna do dubna byla z bezpečnostních důvodů přerušena. Ve spolupráci se studenty se bude pokračovat nejdříve na podzim letošního roku.

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Bruselská kancelář Kraje Vysočina pokračuje v režimu nestálého zastoupení
 

Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 12.4.2016 / 12.4.2016

Počet návštěv: 3378
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek