Cesta: Titulní stránka


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Březen měsícem hlasování v krajské anketě Zlatá jeřabina a Skutek roku 2015

Od 1. března může veřejnost svým hlasem podpořit ocenění zajímavé kulturní akce nebo příkladné obnovy památky v anketě Zlatá jeřabina. Ve stejný den začalo hlasování také v druhé krajské anketě Skutek roku. Ta dává možnost vyniknout všem osobám a společnostem, které v roce 2015 vykonaly pro region něco mimořádného nad rámec svých povinností, a to často bez ohledu na svůj osobní prospěch. „Obě ankety jsou tradiční záležitostí a jsem velmi ráda, že můžeme záslužné a dobrovolnické aktivity tímto způsobem ocenit. V případě Zlaté jeřabiny podporujeme činnosti a malé i větší kulturní akce, které si zaslouží, aby se o nich vědělo,“ vysvětlila radní pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu Marie Kružíková. Hlasování v obou anketách je možné až do konce března. Více informací na www.kr-vysocina.cz/pocinroku.
 

 
 

Zlatá jeřabina

Ve 12. ročníku této ankety je, stejně jako v minulosti, hlasování rozděleno do dvou kategorií – Kulturní aktivita a Péče o kulturní dědictví. Hlasy je možné posílat pouze nominovaným  aktivitám, které jsou uvedeny na www stránkách ankety www.kr-vysocina.cz/pocinroku nebo v únorovém čísle novin Kraj Vysočina. Ty chodí v celém regionu do domácností  zdarma. Hlas je možné zaslat vždy jednomu zástupci z každé kategorie, které nabízí po třiceti nominacích. Pro hlasování je možné využít originální Anketní lístek otištěný v novinách Kraj Vysočina nebo je možné hlasovat prostřednictvím uvedené www stránky, hlas je však nutné potvrdit – autorizovat přes e-mail. Pravidla říkají, že každý může poslat pouze jeden hlas pro jednu akci v každé kategorii.

Partnerem ankety Zlatá jeřabina je internetový portál PROPAMÁTKY a Český rozhlas Region.


Skutek roku

I v anketě Skutek roku je možné hlasovat do konce března 2016. Hlasy veřejnosti rozhodnou o vítězství nominovaných skutků ve čtyřech kategoriích fyzických osob – Sociálně-zdravotní oblast, Životní prostředí, Volný čas dětí a mládeže a Poradenství, osvěta a vzdělávání. Hlasovat je možné pouze elektronicky prostřednictvím stránek soutěže pod odkazem www.kr-vysocina.cz/pocinroku. O vítězích v kategorii právnických osob rozhodne během března odborná porota.

Partnerem ankety Počin roku je Český rozhlas Region.
 


Společné slavnostní vyhlášení anket Zlatá jeřabina a Skutek roku se bude konat 6. června 2016 na Zámku Světlá nad Sázavou.

 

 • tisk@kr-vysocina.cz
 
 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 2.3.2016 / 2.3.2016

Počet návštěv: 6430
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Další informace

 
 • Vysočina fandí kultuře
 • Zlatá jeřabina
 • Skutek roku
 • Muzeum4U
 • Fond Vysočiny
 • OPVK
 • Interreg
 • Zdravý kraj
 • CzechPoint
 • Vysočina - regionální produkt
 • ROP Jihovýchod
 • Čistá Vysočina
 

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies