Cesta: Titulní stránka > Mládež a sport


 

Blíží se termín uzávěrky přihlášek vzdělávání seniorů

Organizátoři vzdělávacího kurzu pro seniory, kterými jsou Kraj Vysočina a Vysoká škola polytechnická Jihlava, upozorňují na to, že se blíží termín uzávěrky pro podání přihlášek do nového kurzu Univerzity třetího věku s názvem Zdravý životní styl seniorů. Místem konání vzdělávacího cyklu je Domov pro seniory Velké Meziříčí a projekt je určen pro klienty z domovů pro seniory a domovů pro osoby se zdravotním postižením Kraje Vysočina ale i pro širokou veřejnost.
 

 
 

Termín odevzdání přihlášek je do 22. srpna 2011 na adrese koordinátora vzdělávání uvedené na přihlášce. Zájemci o studium najdou přihlášky na webových stránkách Kraje Vysočina, Vysoké školy polytechnické Jihlava a Domova pro seniory Velké Meziříčí. Výuka ve Velkém Meziříčí bude symbolicky zahájena 1. září letošního roku poutavou přednáškou ThMgr. Milana Klapetka „Základy životní rovnováhy“. Dále se účastníci kurzu mohou těšit například na téma správné stravování, pohyb a životospráva seniorů, ale i trénování paměti, mezilidské vztahy, komunikace, zdraví a nemoc.

 

S výukou se počítá jednou za 14 dní v učebně Domova pro seniory ve Velkém Meziříčí a uskuteční se ve dvou skupinách. První bude určena pro uživatele domovů pro seniory a domovů pro osoby se zdravotním postižením Kraje Vysočina a ve druhé skupině budou obyvatelé z řad veřejnosti ze spádové oblasti Velkého Meziříčí. Kapacita učebny je omezena na 25 osob, takže pokud má ještě někdo zájem o dané vzdělávání, ať příliš neotálí s přihlášením se ke studiu.

 

Organizátoři projektu srdečně zvou všechny přihlášené seniory ke studiu na Univerzitě třetího věku ve Velkém Meziříčí.

 

 

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Blíží se termín uzávěrky přihlášek vzdělávání seniorů
 

Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 16.8.2011 / 16.8.2011

Počet návštěv: 22033
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek