Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina


 

Běloruští lékaři přijeli načerpat zkušenosti

Lékaři
Čtveřice běloruských lékařů stráví čtyři pracovní dny na Vysočině. Specialisté v oboru traumatologie, první pomoc, interní lékařství a ortopedie už stihli navštívit krajskou záchranku, Nemocnici Jihlava a Nemocnici Pelhřimov. Zítra si prohlédnou vybraná pracoviště Nemocnice Nové Město na Moravě včetně jejich nové magnetické rezonance a připraven je odborný program ve společnosti MEDIN. „Návštěva byla připravena na základě společně stanovených priorit spolupráce s partnerským regionem. Rádi se v oblasti zdravotnictví podělíme o své zkušenosti. Zatím největší zájem byl ze strany běloruské pracovní skupiny o přednemocniční neodkladnou péči,“ říká hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.
 

 
 

Běloruští lékaři připouští, že při návštěvě zdravotnických pracovišť na Vysočině mají potřebu srovnávat zvolené a využívané informační technologie i vybavenost pracovišť a ověřené pracovní postupy je inspirují a rádi by je v rámci svých možností přenesli i na svá pracoviště. Inspirativní pro ně bude také návštěva společnosti Medin. S produkty českého výrobce lékařských nástrojů zajím nemají zkušenost, právě proto přivítali možnost seznámit se s produktovou skupinou tohoto tradičního výrobce traumatologických, chirurgických, ortopedických a stomatologických nástrojů.

 

Bělorusko - lékaři.Bělorusko - lékaři.Bělorusko - lékaři.

  • tisk@kr-vysocina.cz

 

Běloruští lékaři na zkušené v nemocnicích Kraje Vysočina

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Běloruští lékaři přijeli načerpat zkušenosti
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 20.9.2016 / 20.9.2016

Počet návštěv: 3084
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek