Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Běloruští lékaři přijeli načerpat zkušenosti

Lékaři
Čtveřice běloruských lékařů stráví čtyři pracovní dny na Vysočině. Specialisté v oboru traumatologie, první pomoc, interní lékařství a ortopedie už stihli navštívit krajskou záchranku, Nemocnici Jihlava a Nemocnici Pelhřimov. Zítra si prohlédnou vybraná pracoviště Nemocnice Nové Město na Moravě včetně jejich nové magnetické rezonance a připraven je odborný program ve společnosti MEDIN. „Návštěva byla připravena na základě společně stanovených priorit spolupráce s partnerským regionem. Rádi se v oblasti zdravotnictví podělíme o své zkušenosti. Zatím největší zájem byl ze strany běloruské pracovní skupiny o přednemocniční neodkladnou péči,“ říká hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.
 

 
 

Běloruští lékaři připouští, že při návštěvě zdravotnických pracovišť na Vysočině mají potřebu srovnávat zvolené a využívané informační technologie i vybavenost pracovišť a ověřené pracovní postupy je inspirují a rádi by je v rámci svých možností přenesli i na svá pracoviště. Inspirativní pro ně bude také návštěva společnosti Medin. S produkty českého výrobce lékařských nástrojů zajím nemají zkušenost, právě proto přivítali možnost seznámit se s produktovou skupinou tohoto tradičního výrobce traumatologických, chirurgických, ortopedických a stomatologických nástrojů.

 

Bělorusko - lékaři.Bělorusko - lékaři.Bělorusko - lékaři.

  • tisk@kr-vysocina.cz

 

Běloruští lékaři na zkušené v nemocnicích Kraje Vysočina

 
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 20.9.2016 / 20.9.2016

Počet návštěv: 3425
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek