Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Aktualizace Regionálního akčního plánu Kraje Vysočina

Máte projektový záměr pro programovací období EU 2014–2020? Vyplňte ho do databáze projektových záměrů. Můžete tím dle názoru MMR zvýšit šanci na úspěch v operačních programech nebo přispět k navýšení prostředků v dotačních titulech státu.
 

 
 

Ve vazbě na aktualizaci Regionálního akčního plánu (RAP) připravil krajský úřad elektronickou databázi projektových záměrů.  V rámci této databáze bychom chtěli evidovat projektové záměry nejrůznějších subjektů z území tak, abychom byli schopni sestavit vypovídající Regionální akční plán našeho kraje.


„Regionální akční plán je nástroj pro vyjádření potřeb regionu a slouží zejména k monitorování absorpční kapacity pro operační programy pro období 2014 – 2020, dále k vyvinutí tlaku na příslušné řídící orgány k vhodnému nastavení výzev operačních programů (finanční objem, časový plán) a nastavení dotačních titulů státu - zejména pokrytí bílých míst, příp. zvýšení objemu prostředků u již existujících dotační titulů státu a podobně," upřesňuje Martin Hyský, radní pro regionální rozvoj.


Databáze projektových záměrů je dostupná na: http://www.kr-vysocina.cz/regionalni-akcni-plan/ds-303271/archiv=0&p1=70911 Na tomto odkaze najdete návod jak postupovat (nejdříve je třeba se zaregistrovat a pak vkládat záměry). Ideální je, aby registrace byla na jednu osobu za organizaci, která pak bude záměry za organizaci aktualizovat. Vložení projektového záměru zabere jen pár minut.


Záměry organizací s akcentem na evropské projekty je možné vkládat v první vlně nejpozději do 15. května. Kdykoliv je možné doplnění dalších či jejich aktualizace.

Logo
V případě jakýchkoliv dotazů vám jsou k dispozici kolegové z odboru regionálního rozvoje Dušan Vichr; vichr.d@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 541 nebo Miloš Molák, molak.m@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 542.

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Aktualizace Regionálního akčního plánu Kraje Vysočina
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 27.4.2016 / 27.4.2016

Počet návštěv: 5452
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek