Kraj Vysočina - logo

Rodinný a sociální portál


 

Cesta: Titulní stránka > Rodinný a sociální portál


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Úvod

 
Vážení a milí přátelé,Franěk
vítejte na stránkách Sociálního portálu Kraje Vysočina. Najdete tu všechny potřebné informace, které se týkají sociální péče v našem regionu. Jde přitom o širokou škálu aktivit. Seznámit se můžete nejen s nabídkou sociálních služeb, ale také s problematikou sociálních dávek, sociálně-právní ochrany dětí, rodinné a seniorské politiky, otázkou financování sociálních služeb a se spoustou dalších věcí. Nejvíc se přitom mluví o sociálních službách. Ty jsou tu od toho, aby pomáhaly všem, kdo je potřebují. Jde o mladé rodiny, nemocné, handicapované, seniory. Všem máme co nabídnout. Jsem rád, že v našem kraji často používáme spojení spokojená rodina a že se nám daří sbližovat generace. Takže i o mezigenerační spolupráci se tu leccos dozvíte. Za pozornost stojí i informace o četných projektech, které byly realizovány za podpory EU a posunuly nás dopředu. V plném proudu je projekt transformace sociálních služeb, díky kterému žijí lidé s handicapem jako my – ve svém a podle svého. Jak je vidno, stále se něco děje. Život přitom nepřináší jen radostné chvilky, ale také možné problémy a občas i zabolí. V danou chvíli je třeba vědět, na koho se obrátit. Věřte, že pomoc se vždy najde.

 

Mgr. Pavel Franěk, 1. náměstek hejtmana pro oblast sociálních věci a nestátních neziskových organizací 


COVIDOSV

 

Na stránce dále najdete


 

Vybíráme

 

» všechny vybrané dokumenty «


 

Poslední dokumenty

 

všechny dokumenty

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek