Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Kultura > Tradiční lidová kultura

obsah vzdělávání

Daří se školám získávat zpětnou vazbu z trhu práce?

jak škola získává informace o potřebách trhu práce či konkrétních zaměstnavatelů nebo VŠ, jaké informace chybí, jak se dařilo promítnout do ŠVP, jak je to se zpětnou vazbou od absolventů, co by pomohlo?

Jaké informace o vývoji trhu práce může nabídnout úřad práce?

vývoj nezaměstnanosti v posledních letech a měsících, sezónní křivka, volné pozice, které zaměstnavatelé nejvíce hlásily a naopak struktura nezaměstnaných

Jaké jsou požadavky zaměstnavatelů na absolventy?

zkušenosti z rozhovorů s představiteli firem, příp. průzkumů, požadavky na odbornost nebo na osobnostní pracovní předpoklady?, jsou rozdíly mezi velkými a malými firmami?, jsou rozdíly v požadavcích mezi českými a zahraničními firmami?

Komplexní pohled na zaměstnanost, vzdělávání a lidské zdroje

představení výstupů Skupiny pro ekonomický rozvoj kraje

Umístění: Složky dokumentů > Dokumenty odborů > Školský portál > Rozvojové projekty > Ukončené projekty > Vzdělávání ředitelů SŠ kraje Vysočina > 6. setkání: Implementace ŠVP a jejich soulad se vzdělávacími potřebami KV (9. 3. 2012)

Informace vyžadují kontrolu