Cesta: Titulní stránka > Cykloportál Kraje Vysočina


 

31.5. - 10.6.2017 Na kole dětem 2017

logo_NaKoleDetem
Na kole dětem – veřejná charitativní cyklotour napříč Českou republikou startuje již po osmé. Neváhejte a přidejte se - poslední 10. etapa v sobotu 10.června vyrazí z Mikulova přes Brno a celá letošní cyklotour ukončí svou pouť v Rouchovanech na Vysočině. Společně pro dobrou věc, malebnou krajinou na kolech…. s Pepou Zimovčákem na svém vysokém kole v čele pelotonu...
 

 
 
Ve dnech 31. května - 10. června putuje Josef Zimovčák a peloton cyklistů etapovou cyklojízdou po trase více než 1100 km z Ústí nad Labem až Rouchovan na Třebíčsku. K tradiční cyklotour Na kole dětem, jejíž hlavním cílem je získání finančních prostředků na pomoc a podporu onkologicky nemocných dětí se může přidat každý, na kousek, jednu etapu nebo celou trasu. V pelotonu potkáte mnoho známých tváří a osobností. Na bezpečnost pelotonu bude po celé trase jako vždy dohlížet Policie ČR. Energii do žil účastníkům dlouhé cyklistické tour vlije kulturní program připravený v partnerských městech, kde bude peloton zastavovat.


Poslední 10. etapa povede v sobotu 10. června z Jižní Moravy na Vysočinu. Startujeme z Mikulova a míříme na sever. Dyjsko-svrateckým úvalem dojedeme do Pohořelic, odkud budeme po malé přestavce pokračovat do jihomoravské metropole, do Brna. Opět odpočineme a otočíme svůj směr putování na jihozápad. První zastávkou budou Rosice. Nejprve však musíme překonat kopečky Bobravské vrchoviny. Boskovickou brázdou pak budeme pokračovat do Oslavan. To už bude naše předposlední zastávka dnešní etapy. Přes údolí řeky Jihlavy dojedeme k elektrárně Dukovany, zde bude poslední zastávka letošní cyklotour. Josef bude vpuštěn do areálu elekrárny a na kole objede chladící věže. Ostatní se mezitím občerství v informačním centru. Pak už vyrazíme do cíle letošní Cyklotor Na kole dětem, do obce ležící ve stínu komínů dukovanské elektrárny, do Rouchovan. Ve zdejší, velmi pohostinné obci letošní cyklotour zakončíme.


Motto: „My, kdo máme štěstí, že jsme zdraví, musíme pomáhat těm, kdo ho mají méně“.


Přijďte zažít jedinečnou atmosféru v cyklistickém pelotonu. Prospějete sobě, pomůžete dětem. Pojeďte s námi!


Jak můžete pomoci i Vy?


- aktivně se zúčastnit cyklotour 2017 a přispět dobrovolným startovným do kasičky Na kole dětem

- zakoupit si triko a jiné předměty Na kole dětem

- přispět na konto veřejné sbírky nadačního fondu Na kole dětem

- informovat o projektu své přátele a známé

- stát se partnerem projektu


Nadační fond Na Kole Dětem


Kompletní informace na www.nakoledetem.cz


 

Odkazy

 
 
Zodpovídá: Ing. Petr Stejskal
Vytvořeno / změněno: 9.6.2017 / 9.6.2017

Počet návštěv: 3087
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek