Cesta: Titulní stránka > Mládež a sport


 

12. ročník soutěže Zlatý erb zahájen!

Zlatý erb
Sdružení Zlatý erb zahájilo v pondělí 11. ledna 2010 již 12. ročník soutěže o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí České republiky – Zlatý erb 2010. Ve Zlatém erbu soutěží města a obce se svými oficiálními webovými stránkami a elektronickými službami. Budou se vyhlašovat i zvláštní ceny.
 

 
 

Soutěží se ve třech tradičních kategoriích:

a)      nejlepší webové stránky města

b)      nejlepší webové stránky obce

c)      nejlepší elektronická služba

 

Jak se soutěže zúčastnit? Zástupci měst a obcí se mohou do soutěže přihlásit na stránkách Zlatého erbu (http://zlatyerb.obce.cz) do středy 3. února 2010 do 16:00 hodin. Soutěže Zlatý erb se však může zúčastnit i veřejnost - uživatelé městských a obecních stránek. Mohou dát svůj hlas pro cenu veřejnosti např. své obci. Pokyny naleznou na stránkách soutěže. Hlasovat mohou všichni uživatelé internetu, kteří disponují platnou emailovou schránkou, na niž bude poslána ověřovací zpráva. Hlasovat lze pouze pro jedno město nebo jednu obec. Hlasy veřejnosti bude možné posílat v celostátním kole až do počátku dubna 2010 – v kole krajském však pouze do čtvrtka 25. února 2010.

 

Na Vysočině se již třetím rokem setkáte s následujícími novinkami:

  • souběžně se Zlatým erbem bude opět  probíhat soutěž Mladý web Vysočiny, což je soutěž o nejlepší webové stránky vytvořené žáky základních a středních škol kraje Vysočina (více informací na adrese www.mlady-web.cz), letos je soutěž rozšířena o kategorii Elektronická pohlednice Vysočiny, hlavním partnerem kategorie je agentura Vysočina Tourism, výsledky obou soutěží budou vyhlášeny na slavnostním ceremoniálu na Krajském úřadě kraje Vysočina v Jihlavě,
  • pokračujeme i se zvláštní kategorií pro zřizované organizace kraje Vysočina, které se budou moci přihlašovat prostřednictvím webového formuláře, pro organizace je však zřízena zvláštní adresa http://zlatyerb.obce.cz/vysocina, hodnocena budou kriteria jako aktuálnost webu, přehlednost, bezbariérový přístup, propagace zřizovatele či výtvarné zpracování a nejlepší weby budou také odměněny diplomem a věcnou cenou, kuriozitou letošního ročníku bude vyhlášení novinářské ceny o nejlepší  web příspěvkové organizace kraje,
  • letošní absolutní novinkou je nová kategorie určená pro dobrovolné hasičské sbory, kategorii zaštiťuje předseda Bezpečnostní komise kraje, přihlašování bude opět probíhat přes web http://zlatyerb.obce.cz/vysocina a hodnocena bude jak webmasterovská část, tak část věcně odborná.

 

Uzávěrka přihlášek pro obce a města kraje Vysočina i pro zřizované organizace kraje a hasičské sbory je stanovena na středu 3. února 2010 do 16:00 hod!

 

Pro vítěze všech kategorií budou opět připraveny diplomy a hodnotné věcné ceny. Celostátní finále soutěže proběhne tradičně na konferenci ISSS (https://www.isss.cz/).

 

 

  • Petr Pavlinec, odbor informatiky
    Krajský úřad kraje Vysočina, Jihlava
    mail: pavlinec.p@kr-vysocina.cz
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • 12. ročník soutěže Zlatý erb zahájen!
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 18.1.2010 / 18.1.2010

Počet návštěv: 28712
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek