Cesta: Titulní stránka


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Soutěž Bezpečná nemocnice

Bezpečná nemocnice
Zastřešující téma soutěže - "ZVYŠOVÁNÍ KVALITY A BEZPEČÍ NA ZÁKLADĚ POZNATKŮ Z PRAXE"

SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ 9. ROČNÍKU SOUTĚŽE BEZPEČNÁ NEMOCNICE SE USKUTEČNÍ

19. LEDNA 2017 V HORÁCKÉM DIVADLE JIHLAVA OD 19:00 HOD.

V rámci programu vystoupí ZATRESTBAND pod vedením Petra Píši.

Vstupenky můžete objednat na níže uvedeném odkazu.

Účast na slavnostním vyhlášení je bezplatná.

 
 
 

Devátý ročník soutěže "Bezpečná nemocnice"


I v letošním roce byl pod záštitou hejtmana Kraje Vysočina pana Jiřího Běhounka vyhlášen již 9. ročník celostátní soutěže pro lůžková zdravotnická zařízení - Bezpečná nemocnice, který bude slavnostně zakončen v lednu 2017 vyhlášením vítězů v prostorách Horáckého divadla v Jihlavě.

Cílem této soutěže je zajistit bezpečné prostředí pro pacienty a personál v našich nemocnicích. Předcházející ročníky byly převážně zaměřeny na pacienta, ten letošní věnujeme především těm, kteří se o pacienty starají - zdravotníkům.

Tématem letošního ročníku soutěže „Zvyšování kvality a bezpečí na základě poznatků z praxe“ reaguje vyhlašovatel na neustálou potřebu společnosti na poskytování kvalitní zdravotní péče pacientům, a proto je 9. ročník soutěže zaměřen na cenné a důležité poznatky zdravotnického personálu z praxe.

Moderní medicína a moderní zdravotnictví přináší kromě obrovského množství nových klinických poznatků, nových léků i moderních technologií také řadu nových rizik, jak pro pacienty, tak pro zdravotníky. Kombinací teoretických postupů, jak v oblasti léčebné péče, tak podpory rozhodovacího systému ve zdravotnictví (např. ICT) právě s praktickými zkušenostmi, můžeme značně podpořit zvýšení kvality a bezpečnosti.

Termín pro podávání projektů je od 1. 6. 2016 do 31. 10. 2016.   

Informace k podávání projektů do soutěže [PDF]

Projekty budou předloženy hodnotící komisi, která určí jejich pořadí na základě bodového ohodnocení jednotlivých kritérií. Vítězné projekty budou odměněny cenou hejtmana Kraje Vysočina. Společnost Johnson & Johnson, s.r.o., ocení projekty na prvních šesti místech mimořádnou finanční cenou, a to ve výši 60 tis. Kč pro umístěného na 1. místě, 30 tis. Kč pro umístěného na 2. místě, 25 tis. Kč pro umístěného na 3. místě, 15 tis. Kč pro umístěného na 4. místě a 10 tis. Kč pro umístěného na 5. a 6. místě. Finanční cena je určena na odborné vzdělávání vítězných projektových týmů. Projekty budou prezentovány na 10. ročníku celostátní konference „Dny bezpečí“.

Do 8. ročníku se přihlásilo 19 lůžkových zdravotnických zařízení s 20 projekty, z nichž hodnotící komise ocenila 3 vítězné projekty, které byly ohodnoceny cenou hejtmana Kraje Vysočina a finanční odměnou od spolupracujícího partnera soutěže firmy Johnson & Johnson, s.r.o. v celkové výši 100 tis. Kč. Více informací o loňském ročníku najdete níže v odkazu "Výsledky 8. ročníku soutěže Bezpečná nemocnice".           

Souběžně s touto akcí proběhne 10. ročník konference Dny bezpečí – setkání odborné veřejnosti z oblasti zdravotnictví, partnerů soutěže a zástupců spolupracujících institucí. Po celý den budou probíhat přednášky odborníků, v odpoledních hodinách je pak připravena diskuse u kulatých stolů, které se zúčastní jednotliví poskytovatelé se svými projekty a bude tak možné vzájemně si sdělit poznatky ze zavádění projektů do praxe i zodpovědět ostatním účastníkům konference dotazy, ať už k samotným projektům nebo k dalším problémům poskytovatelů lůžkové zdravotní péče.

         

Partnery soutěže jsou Spojená akreditační komise, o. p. s., Johnson & Johnson, s.r.o., Project HOPE – Česká republika, o. p. s., a Česká asociace sester, o. s.    

Více informací:

David Talpa, vedoucí oddělení zdravotní správy, tel.: 564 602 461, e-mail:  talpa.d@kr-vysocina.cz

 

 

Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Odkazy


 
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Zdravotnický portál Kraje Vysočina > Zdravotnictví v Kraji Vysočina > Soutěž Bezpečná nemocnice

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Informace vyžadují kontrolu
Počet návštěv: 103056

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Další informace

 
 • Vysočina fandí kultuře
 • ZlatáJeřabina
 • Skutek roku
 • Muzeum4U
 • Fond Vysočiny
 • OPVK
 • Interreg
 • Zdravý kraj
 • Czech POINT
 • Vysočina - regionální produkt
 • ROP Jihovýchod
 • Vysočina šetří energii
 

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 8.00–17.00, úterý: 8.00–13.00, středa: 8.00–17.00, čtvrtek: 8.00–13.00, pátek: 8.00–13.00, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Validní kód