Kraj Vysočina - logo

Rodinný portál Kraje Vysočina


 
 
 • Koncepce rodinné politiky
 
 
 

Cesta: Titulní stránka > Rodinný portál Kraje Vysočina


 

Na stránce dále najdete


 

Vybíráme

 • Dvě volné vstupenky na veletrh Vánoce dětem dostanou všichni soutěžící (23.11.2016)
  Vánoce dětem

  Krásný předvánoční dárek má jihlavský Family Point nakonec pro všechny účastníky soutěže Najdi mi jméno a barvičky. Pořadatelé 1. ročníku veletrhu hraček Vánoce dětem se rozhodli, že dvě volné vstupenky obdrží všichni, kdo na jihlavský Family Point donesli nebo poslali vybarveného a pojmenovaného maskota veletrhu. „Celkem na Family Point dorazilo 28 obrázků a rádi bychom ocenili snahu všech. Jsme zvědaví, jaké jméno pro našeho maskota nakonec zvítězí. Rozhodnou o něm účastníci přímo na veletrhu,“ sdělila k soutěži koordinátorka veletrhu Kateřina Vašků.

   
 • Soutěž o volné vstupenky na veletrh hraček Vánoce dětem (2.11.2016)
  Logo

  V soutěži s názvem Najdi mi jméno a barvičky, kterou pořádá jihlavský Family Point a veletrh hraček Vánoce dětem, mají soutěžící jedinečnou šanci získat dvě volné vstupenky na zmíněný veletrh. Úkol není složitý, zvládne ho každý. Stačí vybarvit a pojmenovat postavičku, která bude jedním z maskotů veletrhu.

   
 • Přes třicet projektů podporující oblast rodinné politiky si rozdělí téměř 650 tisíc korun (1.11.2016)
  Rodina

  Téměř všechny přihlášené projekty mateřských center a dalších organizací zabývajících se vzdělávacími, informačními, poradenskými nebo volnočasovými aktivitami pro rodiny získají finanční podporu od Kraje Vysočina. Bezmála 650 tisíc z dotace na podporu projektů v oblasti prorodinné politiky si rozdělí 25 žadatelů, například domů dětí a mládeže, mateřských center, charit, ale i rodinných center, která získají podporu na 32 realizovaných projektů.

   
 • Nejkrásnější výtvory ze soutěže „Rodina a jak ji vidím já“ jsou k vidění v sídle Kraje Vysočina (24.10.2016)
  Kresba

  Přijměte pozvání na výstavu těch nejlepších prací ze soutěže Rodina a jak ji vidím já, kterou organizoval Kraj Vysočina ve spolupráci se všemi Family Pointy a Senior Pointy v kraji. Kresby, malby, keramika, povídky a básně jsou od tohoto týdne vystaveny v prostorách sídla Kraje Vysočina, budova D, 2. patro.

   
 • Dny pro seniory přilákaly stovky návštěvníků (10.10.2016)
  Senior point Jihlava

  Minulý týden se nesl ve všech Senior Pointech v Kraji Vysočina ve znamení oslav Mezinárodního dne seniorů. „Na Senior Pointech jsme akci Dny pro seniory organizovali poprvé a rozhodně s velkým úspěchem. Na jednotlivé aktivity nám během týdne dorazilo téměř tisíc návštěvníků, především seniorů a lidí v předseniorském věku. Na jejich usměvavých tvářích bylo patrné nadšení a radost ze všeho, co jsme pro ně ve spolupráci se Senior Pointy připravili,“ sdělil k akci náměstek hejtmana Kraje Vysočina Vladimír Novotný.

   
 

» všechny vybrané dokumenty «


 

Poslední dokumenty

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 8.00–17.00, úterý: 8.00–13.00, středa: 8.00–17.00, čtvrtek: 8.00–13.00, pátek: 8.00–13.00, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Validní kód