Kraj Vysočina - logo

Rodinný portál Kraje Vysočina


 
 
 • Koncepce rodinné politiky
 
 
 

Cesta: Titulní stránka > Rodinný portál Kraje Vysočina


 

Na stránce dále najdete


 

Vybíráme

 • Nabitý podzimní program Family a Senior pointů na Vysočině (1.9.2016)
  Kontaktní Senior a Family Point Jihlava

  Vzdělání, tvořivé dílny, sport i zábava budou součástí podzimního programu Family a Senior pointů v Kraji Vysočina. Fungují v každém z pěti okresních měst Vysočiny a jejich obliba měsíc od měsíce stoupá. „Těší mě, že myšlenka zřídit místa, která jsou otevřená všem, se povedla, a že se v centrech cítí návštěvníci dobře. Navíc velkou přidanou hodnotou je mezigenerační setkávání,“ uvedl radní Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí a prorodinné politiky Petr Krčál.

   
 • Přes pět tisíc návštěvníků si užilo Letní dovádění Kraje Vysočina (29.8.2016)
  Soutěže dětí

  Čtvrtý ročník prázdninové roadshow Letní dovádění s Vysočinou je u konce. Poslední zastávkou byl včera Budišov na Třebíčsku. Mezigenerační tour splnila, co se od ní očekávalo – bavila a přitahovala zájem návštěvníků. „S každým ročníkem rosteme. Týká se to nejen programové nabídky, ale také zájmu veřejnosti,“ pochvaluje si radní Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí a prorodinné politiky Petr Krčál. Na celkem osm zastávek ve všech okresech regionu zavítalo přes pět tisíc návštěvníků.

   
 • Přes pět tisíc rodin se setkalo na Šiklově mlýně (22.8.2016)
  Šiklův mlýn

  Hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek, jeho náměstek Vladimír Novotný a krajský radní pro sociální oblast a prorodinnou politiku Petr Krčál se v sobotu 20. srpna zúčastnili Mezigeneračního setkání rodin ve westernovém městečku Šiklův mlýn. Největší shromáždění rodin v České republice se uskutečnilo v rámci projektu Rodinných pasů a Senior pasů, a to po osmé.

   
 • Podnik přátelský rodině: Kraj připravuje druhý ročník soutěže (11.8.2016)
  Podnik přátelský rodině

  Přesně podle pravidel, po dvou letech, začíná Kraj Vysočina připravovat další ročník soutěže Podnik přátelský rodině. Prestižní regionální ocenění je i tentokrát určeno pro firmy, organizace i úřady, které uplatňují zdravý a přímý přístup firmy ke svým zaměstnancům. Pře dvěma lety si toto ocenění za kategorii střední podniky odnesli zástupci Domova pro seniory Havlíčkův Brod a ve skupině velkých podniků získaly první místo společnosti působící na Třebíčsku MANN+HUMMEL (CZ), s. r. o., a MANN+HUMMEL Service, s. r. o. Mezi nejmenšími podniky excelovala Praktická škola a speciální pedagogické centrum Žďár nad Sázavou.

   
 • Letní dovádění s Vysočinou je v polovině (5.8.2016)
  Letní dovádění

  Do své druhé poloviny se přehoupl letošní ročník roadshow Letní dovádění s Vysočinou. V pořadí pátá zastávka se uskuteční v tuto neděli 7. srpna od 14.00 na fotbalovém hřišti v Dolním Městě. „S programem, který se jen tak nevidí, poprvé zavítáme na Havlíčkobrodsko. Přijetí na všech předchozích místech bylo vřelé. Tour táhne a baví,“ přibližuje krajský radní pro oblast sociálních věcí a prorodinné politiky Petr Krčál. Zatímco červencová zastavení začínala úderem 15. hodiny, srpnová setkání budou začínat o hodinu dříve.

   
 

» všechny vybrané dokumenty «


 

Poslední dokumenty





Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 8.00–17.00, úterý: 8.00–13.00, středa: 8.00–17.00, čtvrtek: 8.00–13.00, pátek: 8.00–13.00, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Validní kód