Kraj Vysočina - logo

Rodinný portál Kraje Vysočina


 
 
 • Koncepce rodinné politiky
 
 
 

Cesta: Titulní stránka > Rodinný portál Kraje Vysočina


 

Na stránce dále najdete


 

Vybíráme

 • Čtvrtý ročník Letního dovádění s Vysočinou je tady! (7.7.2016)
  Letní dovádění s Vysočinou lidi pobavilo

  Hybrálec na Jihlavsku se stane první zastávkou čtvrtého ročníku letní tour Kraje Vysočina. Letní dovádění s Vysočinou odstartuje v obci na Jihlavsku už tuto neděli 10. července. Následovat bude dalších sedm zastavení v každém z okresů regionu. „Na všech místech nabídneme program, který se jen tak nevidí. Myšlenka přitom zůstává stejná. Být lidem nablízku a užívat si společných chvil,“ říká radní Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí a prorodinné politiky Petr Krčál.

   
 • Třetí vydání katalogu slev a výhod pro držitele Rodinných pasů Kraje Vysočina (30.6.2016)
  Petr Krčál: Rodinné pasy slaví pět let na Vysočině, přijďte se bavit s námi

  V průběhu tohoto týdne je všem držitelům Rodinných pasů Kraje Vysočina adresováno v pořadí třetí vydání katalogu slev a výhod souvisejících s tímto projektem. Poprvé ho mohou zájemci obdržet také v elektronické podobě - společně s informačním sdělením dorazí do e-mailových schránek. „Jdeme s dobou. Katalog si stačí stáhnout do tabletu nebo mobilu, a mít ho tak neustále při sobě. Věřím, že své využití najde velice rychle,“ říká radní Kraje Vysočina pro oblast sociálních a prorodinné politiky Petr Krčál.

   
 • Fotoohlédnutí: Pohádková neděle v Telči (20.6.2016)
  Pohádková neděle v Telči

  Kraj Vysočina pozval všechny do pohádky. V neděli 19. června se v areálu Státního zámku Telč uskutečnila Pohádková neděle. Program s živými vystoupeními a řadou rekvizit přilákal přes 500 návštěvníků, kteří se podle svých slov měli jako v pohádce. „Pohádkový den jsme uspořádali poprvé a podle reakcí soudím, že se povedl. Nic tedy nebrání tomu, abychom tímto formátem rozšířili řadu úspěšných akcí, které pro rodiny s dětmi a seniory organizujeme,“ uvedl radní Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí a prorodinné politiky Petr Krčál. Premiéra pohádkového dne byla zároveň pozvánkou na tradiční prázdninovou tour Letní dovádění s Vysočinou, která v letních měsících projedou opět celou Vysočinou.

   
 • Pohádková neděle v Telči (13.6.2016)
  Pohádková neděle v Telči

  Kraj Vysočina zve všechny do pohádky. V neděli 19. června od 10:00 se v areálu Státního zámku Telč uskuteční akce s příznačným názvem Pohádková neděle. „Rozšiřujeme tímto nabídku mezigeneračních setkání, která se konají pod hlavičkou Rodinných a Senior pasů Kraje Vysočina a která se těší velkého zájmu veřejnosti. Zároveň se jedná o pozvánku na už tradiční prázdninovou tour Letní dovádění s Vysočinou,“ přibližuje radní Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí a prorodinné politiky Petr Krčál.

   
 • Krajský rozpočet podpoří provoz Senior pointů 700 tisíci (7.6.2016)
  Senior Point nabízí přednášky pro seniory

  Postupně od roku 2012 začaly v Kraji Vysočina fungovat tzv. Senior pointy, které jsou informačními, metodickými a vzdělávacími centry a zaměřují se na služby a pomoc seniorům a osobám v předseniorském věku. Ty zdarma v jednotlivých okresních městech po celé Vysočině získají základní informace týkající se sociální péče, zdravého životního stylu, vzdělávání a volnočasových aktivit. „Čtyři z celkem pěti působících center v našem kraji provozují města, kterým Kraj Vysočina přispívá na celoroční provoz a podporuje tak jejich působení,“ uvedl radní Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí a prorodinné politiky Petr Krčál.

   
 

» všechny vybrané dokumenty «


 

Poslední dokumenty

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 8.00–17.00, úterý: 8.00–13.00, středa: 8.00–17.00, čtvrtek: 8.00–13.00, pátek: 8.00–13.00, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Validní kód