Kraj Vysočina - logo

Ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina


 

Cesta: Titulní stránka > Ředitel Krajského úřadu


 

Na stránce dále najdete


 

Vybíráme

 • O státní občanství žádají na Vysočině hlavně občané Ukrajiny a Vietnamu (20.1.2016)

  Za dva poslední roky požádalo na Vysočině o udělení státního občanství České republiky celkem 164 cizinců. Ministerstvo vnitra kladně reagovalo na 27 žádostí. Pět jich odmítlo a zbylé jsou stále v řízení. „Nejčastěji o české občanství žádali v roce 2014 občané Vietnamu a Ukrajiny, následovaní Mongolci, Bělorusy a Slováky. O rok později měli zájem české občanství získat hlavně ukrajinští občané žijící na Vysočině. V mnohem nižší míře už o statut českého občana žádali lidé z Vietnamu,“ popisuje stav ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina Zdeněk Kadlec.

   
 • Kraj přijímá přihlášky do soutěže o Cenu hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost (7.1.2016)
  Cena hejtmana za společenskou odpovědnost

  Staňte se společensky odpovědnou organizací, u níž Kraj Vysočina ocení snahy integrace zájmů sociálních, environmentálních a lidskoprávní začlenění zájmů zákazníků do svých provozních činností. Až do konce ledna 2016 přijímá Kraj Vysočina přihlášky do historicky prvního ročníku nové regionální soutěže Cena hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost.

   
 • Barevné Vánoce voněly jehličím a punčem (10.12.2015)
  Barevné Vánoce voněly jehličím a punčem

  Tradiční předvánoční nakupování a připomenutí tradic a zvyků s názvem Barevné Vánoce dnes pořádal Kraj Vysočina ve svém sídle na Žižkově ulici. Kraj přizval ke spolupráci 26 vystavovatelů a zboží s vánoční tématikou nabízelo více než 300 prodávajících. „Každý rok se mezi spolupořadatele hlásí více a více našich domovů a organizací, stále více lidí akci navštěvuje, a tak si troufáme odhadnout, že dnes krátce před 14:00 hodinou prošlo akcí už více než 2,5 tisíce lidí,“ informoval Ondřej Rázl z tiskového oddělení Krajského úřadu Kraje Vysočina.

   
 • Ředitelé krajských úřadů jednali v Telči (26.11.2015)
  Ilustrační foto

  Na pozvání ředitele Krajského úřadu Kraje Vysočina Zdeňka Kadlece tento týden na Vysočině v Telči jednali ředitelé krajských úřadů Jihočeského, Jihomoravského kraje a Zemského úřadu Dolního Rakouska. Každoroční plánovaná schůzka tzv. koordinačního grémia vycházejícího z dohody o spolupráci mezi spolkovou zemí Dolní Rakousko a kraji Jihomoravským, Jihočeským a Vysočinou je věnována vyhodnocení činnosti třinácti pracovních skupin složených z odborníků zastupujících všechny partnery.

   
 • Očekávané události přehledně na jednom místě (18.11.2015)

  Kraj Vysočina dnes představil nový nástroj pro sdílení informací o akcích a událostech pořádaných krajem . Aplikace KALENDÁŘ má prostřednictvím jednoduchého uživatelského rozhraní nabídnout uživatelům ucelený přehled aktivit úřadu i samosprávy. „Cílem nové aplikace, kterou na míru zadání krajské samosprávy připravili krajští informatici ve spolupráci s analytiky je centralizovat maximum informací na jedno místo, umožnit vyhledávání a filtrování informací podle předmětu zájmu nebo například podle charakteru uživatele. Aplikace je důsledně intuitivní a díky jednoduché obsluze nabídne rychlou práci s velkým množstvím informací,“ informovala Dana Buřičová z odboru analýz a podpory řízení Krajského úřadu Kraje Vysočina.

   
 

» všechny vybrané dokumenty «


 

Poslední dokumenty

 

všechny dokumenty

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 8.00–17.00, úterý: 8.00–13.00, středa: 8.00–17.00, čtvrtek: 8.00–13.00, pátek: 8.00–13.00, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Validní kód