Kraj Vysočina - logo

Ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina


 

Cesta: Titulní stránka > Ředitel Krajského úřadu


 

Na stránce dále najdete


 

Vybíráme

 • Hejtman Jiří Běhounek o budoucnosti Jaderné elektrárny Dukovany (23.5.2015)

  Hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek si dnes společně s předsedou vlády Bohuslavem Sobotkou prohlédl provozy Jaderné elektrárny Dukovany. Při této příležitosti uvedl, že samospráva Kraje Vysočina vítá zájem státu na rozvoji jaderné energetiky. Fakt, že nová státní energetická koncepce počítá s obnovou technologií na této jaderné elektrárně a se zachováním jaderné lokality je pro přilehlé obce i celý region klíčový. Než bude možné spustit nové reaktory, bude třeba zajistit za přísných bezpečnostních podmínek prodloužení provozu stávajících bloků tak, aby nevznikl dlouhodobější výpadek v dodávce elektřiny, aby bylo možné udržet v místě vysoce kvalifikovaný personál a v regionu zaměstnanost.

   
 • Kraj Vysočina bude oceňovat společensky odpovědné organizace (18.5.2015)

  Kraj Vysočina vyhlašuje první ročník soutěže Cena hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost. "Chceme ocenit snahy organizací, které do svých provozních činností integrují zájmy sociální, environmentální, etické, lidsko právní a také zájmy zákazníků," říká hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.

   
 • První udělená občanství (4.3.2015)
  Kraj Vysočina má dvě nové občanky

  V sídle Kraje Vysočina byla ve středu 4. března poprvé v historii udělována státní občanství České republiky. Za tónů Smetanovy Vltavy a státní hymny České republiky je získaly dvě občanky Vietnamu. Listinu o udělení státního občanství jim předal ředitel krajského úřadu Zdeněk Kadlec. „Osobně bych byl rád, když kdykoliv uslyšíte naši hymnu, budete mít jasnou odpověď na otázku, kde domov můj,“ řekl při slavnostním udílení Zdeněk Kadlec.

   
 • Konference Správní řád v praxi krajských úřadů (27.2.2015)
  Konference Správní řád v praxi krajských úřadů

  V sídle Kraje Vysočina se v závěru příštího týdne uskuteční devátá konference Správní řád v praxi krajských úřadů. Kraj Vysočina ji pořádá ve spolupráci s Právnickou fakultou Masarykovy univerzity Brno.

   
 • Konference Efektivní řízení územně samosprávných celků (26.2.2015)
  Konference Efektivní řízení územně samosprávných celků

  Kraj Vysočina hostí dvoudenní konferenci Efektivní řízení územně samosprávných celků a jejich organizací. Pod záštitou hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka se zástupci krajů, města a odborných společností věnují systémům řízení zřizovaných i zakládaných společností, diskutují nad nástroji finančního řízení a kontroly územně samosprávných celků a prezentují studie a příklady dobré praxe.

   
 

» všechny vybrané dokumenty «


 

Poslední dokumenty

 

všechny dokumenty

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 8.00–17.00, úterý: 8.00–13.00, středa: 8.00–17.00, čtvrtek: 8.00–13.00, pátek: 8.00–13.00, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Validní kód