Kraj Vysočina - logo

Ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina


 

Cesta: Titulní stránka > Ředitel Krajského úřadu


 

Na stránce dále najdete


 

Vybíráme

 • Brodské HBH odpady, První brněnská strojírna Velká Bíteš a střední škola v Chotěboři získaly historicky první ocenění za společenskou odpovědnost (18.4.2016)
  Cena za společenskou odpovědnost

  Zástupci organizací, které uspěly v soutěži o Cenu hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost, si dnes v sídle Kraje Vysočina v Jihlavě převzali z rukou hejtmana kraje Jiřího Běhounka originální ocenění. V historicky prvním ročníku soutěže byla oceněna v kategorii Soukromý sektor do 250 zaměstnanců firma HBH odpady s.r.o. Za velké firmy nad 250 zaměstnanců získala zlato První brněnská strojírna Velká Bíteš, a.s., za veřejný sektor sbírala gratulace za první místo Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední odborné učiliště technické Chotěboř a v kategorii obcí skončilo na jediném druhém místě město Žďár nad Sázavou.

   
 • Vysočina bude cvičit na Blackout (15.4.2016)
  dukovany

  Všechny základní složky Integrovaného záchranného systému Kraje Vysočina budou 27. dubna 2016 nacvičovat připravenost na rozsáhlý výpadek dodávky elektrické energie, takzvaný blackout. Svým rozsahem půjde o největší krajské štábní cvičení v letošním roce. „Cílem je procvičit a sladit činnost orgánů krizového řízení, složek IZS a dalších strategických subjektů při vzniku mimořádné situace velkého rozsahu,“ informoval hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek, který bude celé cvičení řídit. Blackout naposledy Vysočině hrozil ke konci roku 2014, kdy vlivem silné námrazy, došlo k rozsáhlým poruchám na elektrickém vedení. Např. Jaderná elektrárna Dukovany si blackout jednotlivých bloků vyzkoušela už několikrát. V loni využila i satelitní telefony pro spojení s vodní elektrárnou Dalešice.

   
 • Na svátku informatiky má Vysočina co předvést (4.4.2016)
  ISSS 2016 Hradec Králové

  Kraj Vysočina se i letos spolupodílí na organizaci nejvýznamnější konference informačních a telekomunikačních technologií ve veřejné správě České republiky pod názvem ISSS 2016. Dnes v Hradci Králové začalo v pořadí už 19. setkání odborníků, dodavatelů a zástupců státu i samospráv s názvem Internet ve státní právě a samosprávě. Dvoudenní program má přinést odpovědi na otázky z oblasti vývoje e-governmentu, elektronických podání, elektronických identit a v neposlední řadě elektronizace zdravotnictví. „Pro Kraj Vysočina je podpora informačních a komunikačních technologií od začátku důležitou rozvojovou prioritou, proto si už ani neumíme představit, že bychom u tohoto svátku informatiky chyběli,“ sdělil Jiří Běhounek, hejtman Kraje Vysočina.

   
 • První prestižní Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost budou předány 18. dubna (29.3.2016)
  Cena hejtmana za společenskou odpovědnost

  Velké i malé podniky, rodinné firmy, organizace, obce i města se letos poprvé mohly přihlásit do premiérové soutěže o Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost. „Smyslem soutěže je veřejně ocenit úsilí organizací, které se společenskou odpovědností aktivně a nad rámec svých zákonných povinností zabývají,“ uvedl hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek s tím, že přihlášky dorazily od 26 organizací z podnikatelského i veřejného sektoru. Výsledky v tuto chvíli znají pouze krajští zastupitelé, kteří je na dnešním jednání schválili. Dle pravidel budou zveřejněny až v den vyhlášení – tedy 18. dubna 2016 v sídle Kraje Vysočina v Jihlavě.

   
 • Z centra Golčova Jeníkova vyběhlo 176 závodníků (29.3.2016)
  Běh městem JK

  Tradičně předvelikonoční neděle je v Golčově Jeníkově ve znamení Běhu městem Jarmily Kratochvílové. Letošního 32. ročníku se zúčastnilo 176 sportovců, rodinný běh absolvovalo 580 příznivců pohybu a celou akci na podporu zdravého životního stylu zaštítil a osobně zahájil hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek. Sportovce přijela podpořit i radní Kraje Vysočina Jana Fialová a na akci dorazil na horském kole i ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina Zdeněk Kadlec. „Přes vesnice jsem z Havlíčkova Brodu do Jeníkova a zpět ujel 68 kilometrů. Chtěl jsem tak malým dílem přispět ke zdravému sportování a podpořit běžce z profesionálních kruhů, ale také seniory nebo rodiny s dětmi,“ uvedl ředitel Zdeněk Kadlec.

   
 

» všechny vybrané dokumenty «


 

Poslední dokumenty

 

všechny dokumenty

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 8.00–17.00, úterý: 8.00–13.00, středa: 8.00–17.00, čtvrtek: 8.00–13.00, pátek: 8.00–13.00, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Validní kód