Kraj Vysočina - logo

Ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina


 

Cesta: Titulní stránka > Ředitel Krajského úřadu


 

Na stránce dále najdete


 

Vybíráme

 • Fashion Food - šaty z jídla zdobí krajské sídlo (16.12.2013)
  Šaty z jídla

  Když vás omrzí klasická móda, máte možnost obléknout originální šaty z jídla, navíc vás nikde nepřekvapí hlad a budete pokrokově ekologičtí. Studenti Umělecko-průmyslové školy Helenín a Střední školy obchodu a služeb Jihlava spojili své síly a zvolili si jídlo jako inspiraci, kterou využili netradičním způsobem. Každý model s sebou nese příběh zachycený v póze modelky, která šaty prezentuje. Výstava Fashion Food aneb Jídlo jako výtvarný prostředek je nyní ke shlédnutí v sídle Kraje Vysočina.

   
 • Úřadem roku Půl na půl je Krajský úřad Kraje Vysočina (10.6.2013)
  Úřadem roku Půl na půl je Krajský úřad Kraje Vysočina

  Krajský úřad Kraje Vysočina zvítězil v letošním ročníku soutěže, která hodnotí opatření zaměřená na vyrovnání profesních šancí žen a mužů. Titul udělovaný Ministerstvem vnitra s názvem Úřad roku Půl na půl obhájila Vysočina se značným předstihem před ostatními přihlášenými potřetí za sebou. „Komise u Kraje Vysočina ocenila v první řadě rozsah přístupu a aktivit, zejména to, že nechápeme genderovou politiku jen jako vyrovnání šancí pro ženy a muže, podporujeme aktivity směřující ke slaďování osobního a pracovního života,“ uvedl Zdeněk Kadlec, ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina.

   
 • Konference k efektivnímu řízení územních samosprávných celků a jejich příspěvkových organizací (26.4.2013)
  Konference k efektivnímu řízení územních samosprávných celků a jejich příspěvkových organizací

  V sídle Kraje Vysočina v Jihlavě se ve čtvrtek 25. dubna uskutečnila další konference k efektivnímu řízení územních samosprávných celků a jejich příspěvkových organizací. Za účasti odborníků z veřejného i soukromého sektoru mohli přihlášení účastníci získat nejen teoretické znalosti z oblasti řízení, ale i praktické poznatky z fungování samospráv a jimi zřizovaných organizací. Konferenci pořádala společnost DYNATECH ve spolupráci s Krajským úřadem Kraje Vysočina.

   
 • Akce „Kulový blesk“ ukončena (27.2.2013)
  Akce „Kulový blesk“ ukončena

  Stěhování připomínající filmovou akci Kulový blesk mají za sebou pracovníci vybraných odborů Krajského úřadu Kraje Vysočina. Na přelomu roku postupně zabydleli opravenou budovu bývalé vojenské kuchyně v areálu sídla kraje v Jihlavě. Například krajský odbor zdravotnictví a odbor sociálních věcí opustily detašovaná pracoviště v centru krajského města.

   
 • Krajský úřad stáhne svá zastoupení z okresních měst (29.1.2013)
  Krajský úřad stáhne svá zastoupení z okresních měst

  Úspora provozních nákladů, pružnější a jednotné manažerské řízení zaměstnanců, sjednocení názorů a tedy i doporučení v oblasti metodické pomoci, možná personální úspora nebo lepší komunikace mezi zaměstnanci jsou některé z důvodů, které stály na počátku úvah o ukončení provozu detašovaných pracovišť krajského úřadu. „V bývalých okresních městech působí nyní 25 zaměstnanců ze tří krajských odborů. Vzhledem k tomu, že také výrazně klesá potřeba zajištění jejich služeb na místě a většina komunikace již je nebo může být vedena moderními prostředky, například mailovou korespondencí, přes internet nebo telefonem, je organizační změna logickým krokem,“ řekl Zdeněk Kadlec, ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina. K přesunu zaměstnanců z detašovaných pracovišť do Jihlavy by mělo dojít nejpozději do konce letošního roku.

   
 

» všechny vybrané dokumenty «


 

Poslední dokumenty

 

všechny dokumenty

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 8.00–17.00, úterý: 8.00–13.00, středa: 8.00–17.00, čtvrtek: 8.00–13.00, pátek: 8.00–13.00, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Validní kód