Kraj Vysočina - logo

Ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina


 

Cesta: Titulní stránka > Ředitel Krajského úřadu


 

Na stránce dále najdete


 

Vybíráme

 • Kraj chce vyhlásit Cenu hejtmana za společenskou odpovědnost (25.11.2014)
  Kraj chce vyhlásit Cenu hejtmana za společenskou odpovědnost

  Kraj Vysočina plánuje už v příštím roce na podzim vyhlásit Cenu hejtmana za společenskou odpovědnost. Ta by měla ocenit firmy a organizace v regionu, které kladně ovlivňují svou činností nejrůznější společenské zájmy. Myšlenku udělit společensky odpovědným subjektům veřejného i soukromého sektoru cenu hejtman dnes podpořila také Rada Kraje Vysočina. „Udělování ceny se bude řídit jasně danými zásadami zastupitelstva a mělo by se uskutečnit vždy v jarních měsících daného roku. Naší snahou je zviditelnit podniky a organizace, které věnují zvýšenou pozornost etice, pečují o své zaměstnance, dbají na minimalizaci dopadů na životní prostředí a přispívají svou činností k rozvoji regionu,“ uvedl hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.

   
 • Krajský úřad Kraje Vysočina obhájil titul Podnik podporující zdraví (22.10.2014)
  Podnik podporující zdraví

  Krajský úřad Kraje Vysočina letos obhájil prestižní titul Podnik podporující zdraví 3. stupně, dosáhl tak v této oblasti znovu na nejvyšší možné ocenění . Tímto oceněním jsou dekorovány společnosti, které se intenzivně snaží, aby jejich zaměstnanci pracovali ve zdravém prostředí a byli zdravější. „Ocenění je firmám udělováno na tři roky. Poprvé jsme naše aktivity přihlásili v roce 2007 a dosáhli na třetí místo. Před třemi roky jsme byli zlatí a letos jsme první místo obhájili. Patříme dlouhodobě mezi společnosti s vysokou úrovní péče o zdraví zaměstnanců, kteří se aktivně podílí na nabídnutých aktivitách. Velice si této ceny vážíme,“ uvedl ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina Zdeněk Kadlec.

   
 • Veřejná ochránkyně práv Anna Šabatová navštívila Vysočinu (3.10.2014)
  Ilustrační foto

  Veřejná ochránkyně práv Anna Šabatová navštívila 2. října 2014 Kraj Vysočina. V rámci nového projektu s názvem Zajímáte nás odstartovala právě na Vysočině osvětovou kampaň, která má její úřad více přiblížit veřejnosti. „Naším cílem je hovořit s občany a vysvětlovat jim, jak jim můžeme pomoci řešit problémy, zvýšit povědomí o naší práci,“ uvedla při příjezdu na Vysočinu ombudsmanka. Konzultaci s právníky veřejné ochránkyně práv během celého dne využila zhruba dvacítka osob, většinou je tížily finanční problémy a zadluženost. Anna Šabatová také navštívila Domov bez zámku v Náměšti nad Oslavou a besedovala s občany v Havlíčkově Brodě.

   
 • Pátým partnerským regionem Kraje Vysočina je Minská oblast Běloruska (30.9.2014)
  Dokumentární foto.

  Minulý týden podepsal hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek a předseda Minského oblastního výkonného výboru Semjon Borisovič Šapiro Memorandum o spolupráci mezi Krajem Vysočina (Česká republika) a Minskou oblastí (Bělorusko). K tomuto došlo při setkání nejvyšších představitelů obou regionů v Minsku. Podpisu Memoranda se osobně účastnili také oba velvyslanci: Milan Ekert, velvyslanec České republiky v Bělorusku, a Vasilij Michajlovič Markovič, velvyslanec Běloruska v České republice.

   
 • Mezi krajská vozidla dnes přibyl na zkoušku elektromobil (15.9.2014)
  Ilustrační foto

  Celý týden budou pracovníci Krajského úřadu Kraje Vysočina moci vyzkoušet cestování ekologickým elektromobilem v rámci projektu Vysočina šetří energii. Dvoumístné vozítko je určeno pro cestování na kratší vzdálenosti, na jedno nabití může dojet zhruba 120 kilometrů. Dnes za volat usedl ředitel krajského úřadu Zdeněk Kadlec, který zároveň vysvětlil, proč kývl na nabídku vůz v rámci krajského autoprovozu otestovat: „Rádi vůz vyzkoušíme, otestujeme a získáme další zkušenosti s elektromobilitou. Uvidíme, co na čistou, tichou formu dopravy, která okolí nezatěžuje emisemi, řeknou například kolegové z odboru životního prostředí nebo dopravy.“

   
 

» všechny vybrané dokumenty «


 

Poslední dokumenty

 

všechny dokumenty

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 8.00–17.00, úterý: 8.00–13.00, středa: 8.00–17.00, čtvrtek: 8.00–13.00, pátek: 8.00–13.00, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Validní kód