Kraj Vysočina - logo

Ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina


 

Cesta: Titulní stránka > Ředitel Krajského úřadu


 

Na stránce dále najdete


 

Vybíráme

 • Jedničkou ve zveřejňování smluv v registru je Kraj Vysočina (2.8.2016)
  Paragraf

  Výsledkem měsíčního provozu registru smluv je téměř deset tisíc dokumentů v hodnotě přes 144 miliard korun, které zveřejnilo 900 subjektů. Kraj Vysočina, který je jedním ze subjektů s povinností smlouvy s hodnotou závazku nad 50 tisíc zveřejňovat, je zatím nejaktivnější institucí. „Do 31. července jsme zveřejnili 707 smluv v hodnotě přes sto miliónů korun,“ uvedl ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina Zdeněk Kadlec.

   
 • Kraj Vysočina vydal výroční zprávu 2015 (13.6.2016)
  Výroční zpráva

  Kraj Vysočina oficiálně zveřejnil svou výroční zprávu za rok 2015, která je už nyní na krajském webu volně ke stažení. Výroční zpráva popisuje významné události a realizované záměry kraje uplynulého roku. Na téměř 150 stránkách komplexně představuje činnost kraje, nechybí údaje o významných investičních akcích nebo návštěvách. Výroční zpráva je, tak jako v minulosti, dostupná pouze v elektronické verzi.

   
 • Krajský úřad Kraje Vysočina zvítězil v soutěži Úřad roku Půl na půl už pošesté (10.6.2016)
  Úřad půl na půl

  V 10. jubilejním ročníku soutěže Úřad roku Půl na půl – respekt k rovným příležitostem získal Kraj Vysočina už pošesté 1. místo. Znovu dokázal, že je nejlepším úřadem s rovnými příležitostmi pro ženy a muže a nadále si tak drží výsostné postavení mezi kraji v naší zemi v oblasti, která je pro mezilidské soužití a dialog natolik důležitá. „Kraj chce uplatňovat takové principy, které umožní dosáhnout reálných rovných příležitostí pro všechny zaměstnanecké skupiny, které mohou být nějakým způsobem znevýhodněny ve svém zaměstnaneckém postavení. Posláním je také to, aby byly uplatňování principy, které budou zohledňovat odůvodněnou potřebu týkající se slaďování osobního a pracovního života zaměstnanců,“ uvedl k úspěšně uplatňované filozofii zaměstnavatele ředitel krajského úřadu Kraje Vysočina Zdeněk Kadlec.

   
 • Brodské HBH odpady, První brněnská strojírna Velká Bíteš a střední škola v Chotěboři získaly historicky první ocenění za společenskou odpovědnost (18.4.2016)
  Cena za společenskou odpovědnost

  Zástupci organizací, které uspěly v soutěži o Cenu hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost, si dnes v sídle Kraje Vysočina v Jihlavě převzali z rukou hejtmana kraje Jiřího Běhounka originální ocenění. V historicky prvním ročníku soutěže byla oceněna v kategorii Soukromý sektor do 250 zaměstnanců firma HBH odpady s.r.o. Za velké firmy nad 250 zaměstnanců získala zlato První brněnská strojírna Velká Bíteš, a.s., za veřejný sektor sbírala gratulace za první místo Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední odborné učiliště technické Chotěboř a v kategorii obcí skončilo na jediném druhém místě město Žďár nad Sázavou.

   
 • Vysočina bude cvičit na Blackout (15.4.2016)
  dukovany

  Všechny základní složky Integrovaného záchranného systému Kraje Vysočina budou 27. dubna 2016 nacvičovat připravenost na rozsáhlý výpadek dodávky elektrické energie, takzvaný blackout. Svým rozsahem půjde o největší krajské štábní cvičení v letošním roce. „Cílem je procvičit a sladit činnost orgánů krizového řízení, složek IZS a dalších strategických subjektů při vzniku mimořádné situace velkého rozsahu,“ informoval hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek, který bude celé cvičení řídit. Blackout naposledy Vysočině hrozil ke konci roku 2014, kdy vlivem silné námrazy, došlo k rozsáhlým poruchám na elektrickém vedení. Např. Jaderná elektrárna Dukovany si blackout jednotlivých bloků vyzkoušela už několikrát. V loni využila i satelitní telefony pro spojení s vodní elektrárnou Dalešice.

   
 

» všechny vybrané dokumenty «


 

Poslední dokumenty

 

všechny dokumenty

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 8.00–17.00, úterý: 8.00–13.00, středa: 8.00–17.00, čtvrtek: 8.00–13.00, pátek: 8.00–13.00, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Validní kód