Kraj Vysočina - logo

Ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina


 

Cesta: Titulní stránka > Ředitel Krajského úřadu


 

Na stránce dále najdete


 

Vybíráme

 • Vysočina se díky ČEZu může stát energeticky úsporným krajem (19.1.2015)
  Vysočina se díky ČEZu může stát energeticky úsporným krajem

  Hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek a Daniel Beneš, předseda představenstva a generální ředitel ČEZ Daniel Beneš dnes podepsali prohlášení o vzájemné spolupráci v oblasti energetiky. Kromě rozvoje energetické infrastruktury a modernizace nebo případného rozšíření Jaderné elektrárny Dukovany se memorandum věnuje také opatřením vedoucím k energetickým úsporám.

   
 • Poslední den v roce bude omezen provoz krajského úřadu (26.12.2014)
  Poslední den v roce bude omezen provoz krajského úřadu

  Ve středu 31. prosince 2014 bude omezen provoz Krajského úřadu Kraje Vysočina včetně všech jeho detašovaných pracovišť. Z důvodu údržby a kontroly informačních technologií se pro veřejnost v tento den uzavřou všechny budovy úřadu. „Kontrolu nelze provést bez několikahodinového odpojení serverů, proto si dovoluji požádat občany, aby si všechny nezbytné záležitosti vyřídili už v pondělí 29. nebo v úterý 30. prosince v běžných úředních hodinách,“ upozorňuje ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina Zdeněk Kadlec. Poté bude možné přijít na krajský úřad až v pátek 2. ledna 2015 od 8 do 13 hodin.

   
 • Kraj chce vyhlásit Cenu hejtmana za společenskou odpovědnost (25.11.2014)
  Kraj chce vyhlásit Cenu hejtmana za společenskou odpovědnost

  Kraj Vysočina plánuje už v příštím roce na podzim vyhlásit Cenu hejtmana za společenskou odpovědnost. Ta by měla ocenit firmy a organizace v regionu, které kladně ovlivňují svou činností nejrůznější společenské zájmy. Myšlenku udělit společensky odpovědným subjektům veřejného i soukromého sektoru cenu hejtman dnes podpořila také Rada Kraje Vysočina. „Udělování ceny se bude řídit jasně danými zásadami zastupitelstva a mělo by se uskutečnit vždy v jarních měsících daného roku. Naší snahou je zviditelnit podniky a organizace, které věnují zvýšenou pozornost etice, pečují o své zaměstnance, dbají na minimalizaci dopadů na životní prostředí a přispívají svou činností k rozvoji regionu,“ uvedl hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.

   
 • Krajský úřad Kraje Vysočina obhájil titul Podnik podporující zdraví (22.10.2014)
  Podnik podporující zdraví

  Krajský úřad Kraje Vysočina letos obhájil prestižní titul Podnik podporující zdraví 3. stupně, dosáhl tak v této oblasti znovu na nejvyšší možné ocenění . Tímto oceněním jsou dekorovány společnosti, které se intenzivně snaží, aby jejich zaměstnanci pracovali ve zdravém prostředí a byli zdravější. „Ocenění je firmám udělováno na tři roky. Poprvé jsme naše aktivity přihlásili v roce 2007 a dosáhli na třetí místo. Před třemi roky jsme byli zlatí a letos jsme první místo obhájili. Patříme dlouhodobě mezi společnosti s vysokou úrovní péče o zdraví zaměstnanců, kteří se aktivně podílí na nabídnutých aktivitách. Velice si této ceny vážíme,“ uvedl ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina Zdeněk Kadlec.

   
 • Veřejná ochránkyně práv Anna Šabatová navštívila Vysočinu (3.10.2014)
  Ilustrační foto

  Veřejná ochránkyně práv Anna Šabatová navštívila 2. října 2014 Kraj Vysočina. V rámci nového projektu s názvem Zajímáte nás odstartovala právě na Vysočině osvětovou kampaň, která má její úřad více přiblížit veřejnosti. „Naším cílem je hovořit s občany a vysvětlovat jim, jak jim můžeme pomoci řešit problémy, zvýšit povědomí o naší práci,“ uvedla při příjezdu na Vysočinu ombudsmanka. Konzultaci s právníky veřejné ochránkyně práv během celého dne využila zhruba dvacítka osob, většinou je tížily finanční problémy a zadluženost. Anna Šabatová také navštívila Domov bez zámku v Náměšti nad Oslavou a besedovala s občany v Havlíčkově Brodě.

   
 

» všechny vybrané dokumenty «


 

Poslední dokumenty

 

všechny dokumenty

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 8.00–17.00, úterý: 8.00–13.00, středa: 8.00–17.00, čtvrtek: 8.00–13.00, pátek: 8.00–13.00, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Validní kód