Kraj Vysočina - logo

Ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina


 

Cesta: Titulní stránka > Ředitel Krajského úřadu


 

Na stránce dále najdete


 

Vybíráme

 • První den prezidenta republiky v Kraji Vysočina (VIDEO) (24.6.2015)
  Návštěva prezidenta republiky, 2015

  Je to přesně rok, kdy prezident republiky Miloš Zeman navštívil poprvé ve své funkci oficiálně Kraj Vysočina. První den návštěvy svého „domovského“ kraje zahájil soukromou schůzkou s hejtmanem Kraje Vysočina Jiřím Běhounkem. Se samosprávou kraje, krajskými zastupiteli, zástupci neziskového sektoru, obcí a příspěvkových organizací kraje se setkal v prvních minutách návštěvy sídla Kraje Vysočina v Jihlavě. Klíč k výběru míst, která během své třídenní návštěvy prezident republiky navštíví, byl jasný – představit města a obce, podniky a místa, která neměl prezident republiky možnost dosud vidět.

   
 • Kraj Vysočina vydal výroční zprávu (22.6.2015)
  vyrocni zprava

  Kraj Vysočina vydal svou výroční zprávu za rok 2014, která je už nyní na krajském webu volně ke stažení. Výroční zpráva popisuje významné události a realizované záměry kraje uplynulého roku. Na téměř 150 stránkách komplexně představuje činnost kraje, nechybí údaje o významných investičních akcích nebo návštěvách. Výroční zpráva je, tak jako v minulosti, dostupná pouze v elektronické verzi.

   
 • Ocenění významných osobností regionu v oblasti interního auditu (12.6.2015)

  Krajský úřad Kraje Vysočina uspořádal tento týden ve spolupráci s Českým institutem interních auditorů a s Jihočeským krajem setkání interních auditorů. Akce se konala pod záštitou ředitele Krajského úřadu Kraje Vysočina Zdeňka Kadlece a pozváni na ni byli interní auditoři z organizací veřejné správy z regionů obou krajů. Jejím vyvrcholením bylo předání ocenění osobnostem regionu, které se zasloužily o rozvoj profese interního auditu. Z rukou ředitele ČIIA Daniela Häuslera převzala za Kraj Vysočina ocenění ředitelka sekce ekonomiky a podpory krajského úřadu Eva Janoušková, která stála u zrodu profese interního auditu ve veřejné správě a svou přednáškovou a publikační činností se významnou měrou zasloužila o její rozvoj.

   
 • Krajský úřad Kraje Vysočina obhájil prvenství v soutěži ÚŘAD ROKU Půl na Půl - respekt k rovným příležitostem (8.6.2015)
  Ilustrační foto

  Krajský úřad Kraje Vysočina opakovaně zvítězil v národní soutěži ÚŘAD ROKU „Půl na Půl“ - respekt k rovným příležitostem, tedy v soutěži vyhlašované Ministerstvem vnitra České republiky spolu s obecně prospěšnými společnostmi. Soutěž hodnotí opatření zaměřená na vyrovnání šancí znevýhodněných osob či skupin a zavádění principů gender mainstreamingu. Ocenění v kategorii krajských úřadů patří Vysočině už popáté v řadě od roku 2011. „Opakované ocenění je pro nás ujištěním v tom, že i přestože máme k realizaci opatření pouze veřejné prostředky a respektujeme zásady účelnosti, efektivnosti a hospodárnosti, je nastavená cesta péče o zaměstnance správná,“ uvedl ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina Zdeněk Kadlec.

   
 • Hejtman Jiří Běhounek o budoucnosti Jaderné elektrárny Dukovany (23.5.2015)

  Hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek si dnes společně s předsedou vlády Bohuslavem Sobotkou prohlédl provozy Jaderné elektrárny Dukovany. Při této příležitosti uvedl, že samospráva Kraje Vysočina vítá zájem státu na rozvoji jaderné energetiky. Fakt, že nová státní energetická koncepce počítá s obnovou technologií na této jaderné elektrárně a se zachováním jaderné lokality je pro přilehlé obce i celý region klíčový. Než bude možné spustit nové reaktory, bude třeba zajistit za přísných bezpečnostních podmínek prodloužení provozu stávajících bloků tak, aby nevznikl dlouhodobější výpadek v dodávce elektřiny, aby bylo možné udržet v místě vysoce kvalifikovaný personál a v regionu zaměstnanost.

   
 

» všechny vybrané dokumenty «


 

Poslední dokumenty

 

všechny dokumenty

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 8.00–17.00, úterý: 8.00–13.00, středa: 8.00–17.00, čtvrtek: 8.00–13.00, pátek: 8.00–13.00, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Validní kód