Kraj Vysočina - logo

Ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina


 

Cesta: Titulní stránka > Ředitel Krajského úřadu


 

Na stránce dále najdete


 

Vybíráme

 • Ředitelé krajských úřadů jednali v Telči (26.11.2015)
  Ilustrační foto

  Na pozvání ředitele Krajského úřadu Kraje Vysočina Zdeňka Kadlece tento týden na Vysočině v Telči jednali ředitelé krajských úřadů Jihočeského, Jihomoravského kraje a Zemského úřadu Dolního Rakouska. Každoroční plánovaná schůzka tzv. koordinačního grémia vycházejícího z dohody o spolupráci mezi spolkovou zemí Dolní Rakousko a kraji Jihomoravským, Jihočeským a Vysočinou je věnována vyhodnocení činnosti třinácti pracovních skupin složených z odborníků zastupujících všechny partnery.

   
 • Očekávané události přehledně na jednom místě (18.11.2015)

  Kraj Vysočina dnes představil nový nástroj pro sdílení informací o akcích a událostech pořádaných krajem . Aplikace KALENDÁŘ má prostřednictvím jednoduchého uživatelského rozhraní nabídnout uživatelům ucelený přehled aktivit úřadu i samosprávy. „Cílem nové aplikace, kterou na míru zadání krajské samosprávy připravili krajští informatici ve spolupráci s analytiky je centralizovat maximum informací na jedno místo, umožnit vyhledávání a filtrování informací podle předmětu zájmu nebo například podle charakteru uživatele. Aplikace je důsledně intuitivní a díky jednoduché obsluze nabídne rychlou práci s velkým množstvím informací,“ informovala Dana Buřičová z odboru analýz a podpory řízení Krajského úřadu Kraje Vysočina.

   
 • Kraj podpořil vydání brožury pro mimořádné situace (12.11.2015)
  Povodeň

  Kraj Vysočina se metodicky podílel na vydání praktické příručky Povodeň. V tomto případě jde o návod pro konkrétní mimořádnou událost, který je určený především členům povodňových komisí, může pomoci i široké veřejnosti. Poskytuje ve srozumitelné, každému čtenáři přijatelné podobě základní instrukce z oblasti ochrany obyvatelstva, bezpečnosti občana a zdravotní pomoci. Nabízí jasné, určité informace a doporučení toho, jak se zachovat, aby na obcích byli konkrétní lidé schopni ochránit nabídnout pomoci nebo zvládnout mimořádnou situaci.

   
 • Krajské zastupitelstvo kývlo na zřízení nové příspěvkové organizace (10.11.2015)

  Od 1. ledna 2016 začne fungovat nová příspěvková organizace Kraje Vysočina s názvem Projektová kancelář Kraje Vysočina, příspěvková organizace. O jejím zřízení rozhodlo dnes na svém jednání Zastupitelstvo Kraje Vysočina. Nová instituce s příspěvkem na provoz ve výši cca osm miliónů korun nabídne do budoucna uplatnění pěti až deseti odborníkům především na projektové řízení a veřejné zakázky.

   
 • Cena hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost (3.11.2015)
  Cena hejtmana za společenskou odpovědnost

  Kraj Vysočina dnes představil a zároveň vyhlásil historicky první ročník Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost. Cílem této aktivity je ocenit a poukázat na organizace, které do svých provozních činností integrují zájmy sociální, environmentální, etické, lidskoprávní a zájmy zákazníků. „Společenská odpovědnost není nepříjemná povinnost, ale ideální nástroj k budování dobrého jména společnosti a cesta jak zvyšovat konkurenceschopnost a rozšiřovat okruh zákazníků,“ uvedl hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek. Uzávěrka přihlášek pro Kraj Vysočina je 31. ledna 2016.

   
 

» všechny vybrané dokumenty «


 

Poslední dokumenty

 

všechny dokumenty

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 8.00–17.00, úterý: 8.00–13.00, středa: 8.00–17.00, čtvrtek: 8.00–13.00, pátek: 8.00–13.00, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Validní kód