Kraj Vysočina - logo

Ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina


 

Cesta: Titulní stránka > Ředitel Krajského úřadu


 

Na stránce dále najdete


 

Vybíráme

 • Návštěva taiwanské obchodní mise na Vysočině (10.6.2014)

  Začátkem června navštívili Kraj Vysočina podnikatelé z Taiwanu. Přijeli do České republiky navázat nové obchodní vztahy. Tato obchodní mise se uskutečnila s cílem nabídnout obchodní partnerství podnikatelům z Malty a ČR a byla organizována servisní organizací CIECA (www.cieca.org.tw), která zajišťuje propagaci taiwanských podnikatelů v zahraničí.

   
 • Kraj Vysočina opět uspěl v Soutěži Úřad roku Půl na půl (6.6.2014)
  Kraj Vysočina opět uspěl v Soutěži Úřad roku Půl na půl

  Kraj Vysočina vyhrál počtvrté soutěž vyhlašovanou Ministerstvem vnitra ČR s názvem Úřad roku Půl na půl. Vysočina tak stále patří mezi nejlepší úřady s rovnými příležitostmi pro ženy a muže a stal se tak krajským úřadem, který je nejvíce nakloněn tématu respektu k rovným příležitostem. Cílem soutěže je monitoring a podpora zavádění politiky rovnosti a principů gender mainstreamingu do práce úřadů veřejné správy v České republice.

   
 • Fashion Food - šaty z jídla zdobí krajské sídlo (16.12.2013)
  Šaty z jídla

  Když vás omrzí klasická móda, máte možnost obléknout originální šaty z jídla, navíc vás nikde nepřekvapí hlad a budete pokrokově ekologičtí. Studenti Umělecko-průmyslové školy Helenín a Střední školy obchodu a služeb Jihlava spojili své síly a zvolili si jídlo jako inspiraci, kterou využili netradičním způsobem. Každý model s sebou nese příběh zachycený v póze modelky, která šaty prezentuje. Výstava Fashion Food aneb Jídlo jako výtvarný prostředek je nyní ke shlédnutí v sídle Kraje Vysočina.

   
 • Úřadem roku Půl na půl je Krajský úřad Kraje Vysočina (10.6.2013)
  Úřadem roku Půl na půl je Krajský úřad Kraje Vysočina

  Krajský úřad Kraje Vysočina zvítězil v letošním ročníku soutěže, která hodnotí opatření zaměřená na vyrovnání profesních šancí žen a mužů. Titul udělovaný Ministerstvem vnitra s názvem Úřad roku Půl na půl obhájila Vysočina se značným předstihem před ostatními přihlášenými potřetí za sebou. „Komise u Kraje Vysočina ocenila v první řadě rozsah přístupu a aktivit, zejména to, že nechápeme genderovou politiku jen jako vyrovnání šancí pro ženy a muže, podporujeme aktivity směřující ke slaďování osobního a pracovního života,“ uvedl Zdeněk Kadlec, ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina.

   
 • Konference k efektivnímu řízení územních samosprávných celků a jejich příspěvkových organizací (26.4.2013)
  Konference k efektivnímu řízení územních samosprávných celků a jejich příspěvkových organizací

  V sídle Kraje Vysočina v Jihlavě se ve čtvrtek 25. dubna uskutečnila další konference k efektivnímu řízení územních samosprávných celků a jejich příspěvkových organizací. Za účasti odborníků z veřejného i soukromého sektoru mohli přihlášení účastníci získat nejen teoretické znalosti z oblasti řízení, ale i praktické poznatky z fungování samospráv a jimi zřizovaných organizací. Konferenci pořádala společnost DYNATECH ve spolupráci s Krajským úřadem Kraje Vysočina.

   
 

» všechny vybrané dokumenty «


 

Poslední dokumenty

 

všechny dokumenty

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 8.00–17.00, úterý: 8.00–13.00, středa: 8.00–17.00, čtvrtek: 8.00–13.00, pátek: 8.00–13.00, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Validní kód