Cesta: Titulní stránka > O Kraji Vysočina > Publicita


 

Publicita

 
 
 • Podporuje úpravu lyžařských tras [PDF, 74 kB] (22.1.2015)
  Podpora úpravy lyžařských tras

  Tento sponzorský vzkaz použijí příjemci dotací z grantového programu Lyžařské běžecké trasy

   
 • Fond Vysočiny (13.4.2010)
  Fond Vysočiny

  V souladu se smlouvou o poskytnutí podpory se příjemce podpory zavazuje, že v případě informování vlastních či nezávislých sdělovacích prostředků o projektu uvede fakt, že projekt byl podpořen Krajem Vysočina. Na výstupech projektu typu publikací, internetových stránek či jiných nosičů uvede příjemce podpory sponzorský vzkaz Kraje Vysočina v přesném grafickém provedení. V případě, že výstupem projektu je investiční akce, bude na ní nebo v její bezprostřední blízkosti umístěna tabulka s výše uvedeným sponzorským vzkazem.

   
 • PODPOŘIL KRAJ VYSOČINA (24.1.2011)
  Podpořil kraj Vysočina

  „Sponzorský vzkaz – PODPOŘIL KRAJ VYSOČINA“ je určen zejména úspěšným příjemcům dotací z Kraje Vysočina a také všem, kteří se při své činnosti zabývají administrací účelových veřejných podpor z rozpočtu Kraje Vysočina. Příjemce podpory Kraje Vysočina je dle smlouvy o poskytnutí dotace povinen prezentovat Kraj Vysočina v rozsahu specifikovaném ve smlouvě.Tento manuál se netýká Fondu Vysočiny. Pro úspěšné příjemce dotací z Fondu Vysočiny je k dispozici „Grafický manuál značky Fond Vysočiny – sponzorský vzkaz“.

   
 • Odkaz na zřizovatele (13.4.2010)
  Zřizovatel

  Na tomto místě můžete nalézt podrobnější informace o možném způsobu a formě použití "Odkazu na zřizovatele". Ke stažení jsou zde dva soubory: Prvním je grafický manuál, který definuje značku „Odkaz na zřizovatele“ a slouží jako zdroj informací jednoznačně vymezující způsob a základní pravidla její aplikace. Manuál slouží zejména potřebám příspěvkových organizací zřizovaných Krajem Vysočina a Krajskému úřadu Kraje Vysočina. Je k dispozici spolupracujícím dodavatelům a reklamním agenturám. Druhým je "balík" datových souborů pro použití značky "Odkaz na zřizovatele" v různých grafických programech. Obsaženy jsou jak bitmapové tak vektorové formáty.

   
 • STAVÍME PRO VÁS - Propagace stavebních činností na majetku kraje Vysočina prostřednictvím informačního panelu (9.4.2010)
  Stavíme pro Vás

  Dokument "MANUAL_STAVIME_PRO_VAS.pdf" přináší přehledné informace o požadavcích na propagaci stavebních činností na majetku Kraje Vysočina (dále jen propagace stavebních činností). Součástí dokumentu je i základní grafický design pro materiály sloužící k propagaci.

   
 

Související odkazy

 • Logo krajeBannery a ikonky
  V této sekci naleznete ikonky vhodné pro umístění na Vaše webové stránky.

 
 
Rozbalit celý strom složek dokumentů
 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Počet návštěv: 480108

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 8.00–17.00, úterý: 8.00–13.00, středa: 8.00–17.00, čtvrtek: 8.00–13.00, pátek: 8.00–13.00, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Validní kód