Kraj Vysočina - logo

Servis pro podnikatele


Anketa

Zaujal Vás nový portál pro podnikatele?

 • Ano (136)
   
 • Ne (67)
   

Celkem hlasovalo: 203

 
 

Doporučujeme

 • EU pro podnikatele
 
 
 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele


 

Úvod

 

Ing. Bc. Martin HyskýIng. Vladimír Novotný

Kraj Vysočina si plně uvědomuje, že kvalita podnikatelského prostředí je jedním ze základních předpokladů pro celkový rozvoj regionu, a proto inicioval vznik tohoto informačního portálu. Jeho záměrem je poskytovat široké podnikatelské veřejnosti v Kraji Vysočina ucelený soubor informací o podpoře podnikání nejen ze strany kraje ale i z národní a evropské úrovně. Informační portál dále poskytuje informace o akcích, které Kraj Vysočina a jeho partneři v této oblasti pořádají nebo se na nich podílí. Zároveň jsou na tomto portálu zveřejněny odkazy na zásadní krajské koncepční dokumenty vztahující se k oblasti podnikání. Jedná se o "Program rozvoje Kraje Vysočina" (prioritní oblast 1), „Regionální inovační strategii Kraje Vysočina“ (prioritní oblast A) a „3S krajský annex Kraje Vysočina“ (klíčová oblast změn A). Dále je zde zveřejněn přehled investičních příležitostí (průmyslových zón a brownfield) v Kraji Vysočina. Na tomto místě máte také příležitost k položení otázek z oblasti podnikání a ekonomiky prostřednictvím diskusního fóra.

Vážení podnikatelé, věříme, že Vám informační portál pomůže získat užitečné informace, které Vám pomohou s řešením problémů, se kterými se při svých podnikatelských aktivitách potýkáte.


Ing. Bc. Martin Hyský
radní
Oblast regionálního rozvoje
Ing. Vladimír Novotný
náměstek hejtmana
Oblast financí a grantových programů
 

Na stránce dále najdete


 

Vybíráme

 • Zapojte se do projektů "Cesta pro mladé" a "Vzdělávání praxí" a zajistěte si potenciální zaměstnance a řadu dalších výhod pro svou firmu (17.10.2016)
  fvd

  Fond dalšího vzdělávání, příspěvková organizace Ministerstva práce a sociálních věcí, realizuje v období duben 2016 až březen 2020 dva projekty, jejichž cílem je podpora zaměstnatelnosti a konkurenceschopnosti vybraných skupin pracovníků. Stanoveného cíle má být dosaženo prostřednictvím nabídek komplexních vzdělávacích kurzů, které jsou v souladu s kvalifikačními a profesními potřebami zaměstnavatelů. Zapojením se do projektu získá poskytovatel (podnikatelský subjekt) řadu výhod - od možnosti získání potenciálního zaměstnance, přes budování podvědomí firmy v širším okruhu lidí a vyzkoušení mentorských dovedností svých zaměstnanců, až po kompenzaci nákladů za poskytnutí vzdělávání.

   
 • Konference EVIDENCE TRŽEB V PRAXI - 25.10.2016, Praha (17.10.2016)
  eee

  Ministerstvo financí ČR, Finanční správa a Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR Vás zvou na konferenci EVIDENCE TRŽEB V PRAXI, která se uskuteční, za účasti ministra financí, náměstkyně ministra financí pro daně a cla a předsedy Asociace malých a středních podniků dne 25. 10. 2016, v Kongresovém paláci v Praze. Na konferenci budou představeny nejnovější informace a praktické rady, jak se na evidenci tržeb připravit. Souběžně s konferencí proběhne veletrh pokladních systémů a zařízení pro evidenci tržeb.

   
 • Marketingová esa a knihařství - Kraj Vysočina zná regionální vítěze soutěže Vodafone Firma roku 2016 a Česká spořitelna Živnostník roku 2016 (14.10.2016)
  ŽR,FR

  Vodafone Firmou roku 2016 se v Kraji Vysočina stala společnost MHA zabývající se službami v oblasti polygrafie, podporou marketingových aktivit a provozem nadstandartního hotelu. Mezi živnostníky zabodoval a titulem Česká spořitelna Živnostník roku 2016 Kraje Vysočina se pyšní pan Bedřich Hloch, který provozuje knihařské služby.

   
 • Veletrhy Ecomondo a Key Energy - 8. - 11. 11. 2016, Rimini, Itálie (3.10.2016)
  Eomondo

  Veletrhy Ecomondo a Key Energy jsou mezinárodními veletrhy určenými pro italské a evropské společnosti, které vidí životní prostředí jako klíč ke konkurenceschopnosti a výzvu pro jejich podnikání v rámci zelené ekonomiky. Veletrhy se etablovali jako nejdůležitější platformy svého druhu zaměřující se na opětovné využití materiálů a surovin a vděčí za svůj úspěch především správnému spojení obchodní stránky se stránkou kulturní a vědecko-technickou.

   
 • Seminář na téma Investiční plán pro Evropu: Financování podniků v České republice - 5. října 2016, Brno (3.10.2016)
  CEBRE

  Cílem semináře je informovat o možnostech financování podniků v ČR z fondů EU a finančních nástrojů Evropské investiční banky, zejména pak z Evropského fondu pro strategické investice (EFSI), který je hlavním pilířem Junckerova investičního plánu pro Evropu.

   
 • II. ročník soutěže Podnik přátelský rodině (30.9.2016)
  PPR

  Kraj Vysočina ve spolupráci s Hospodářskou komorou Kraje Vysočina vyhlašuje II. ročník soutěže Podnik přátelský rodině. Soutěž je určena zaměstnavatelům v různých oborech se sídlem v Kraji Vysočina, kteří se ve své personální politice aktivně zabývají problematikou rovných příležitostí žen a mužů a slaďováním rodinného a pracovního života svých zaměstnanců a zaměstnankyň. Příjem nominací odstartuje 1. října a přihlásit svou organizaci bude možné až do konce letošního roku. Vyhlášení výsledků se uskuteční v květnu 2017.

   
 • EY hledá v České republice již sedmnáctého Podnikatele roku (12.9.2016)
  aa

  Do 21. října 2016 lze přihlašovat/nominovat výjimečné podnikatelské osobnosti, kterým nechybí vize ani odvaha, do již 17. ročníku soutěže EY Podnikatel roku. Soutěží se v kategoriích EY Podnikatel roku České republiky, EY Technologický podnikatel roku, EY Začínající podnikatel roku a EY Společensky prospěšný podnikatel roku. Novinkou sedmnáctého ročníku je Cena České televize – Podnikatelský přínos kultuře a umění. Oceňováni budou také nejlepší podnikatelé v krajích. Porotu soutěže zajímají nejen hospodářské výsledky, ale především výjimečný podnikatelský příběh. Vítěz bude Česko reprezentovat na světovém finále v Monte Carlu.

   
 • Debata na téma Sociální dumping - 7. října 2016, Brno (6.9.2016)
  cebre

  CEBRE – Česká podnikatelská reprezentace při EU a poslankyně Evropského parlamentu Martina Dlabajová ve spolupráci s Hospodářskou komorou České republiky pořádají dne 7. října 2016 debatu na téma Sociální Dumping.

   
 • OP PIK - Oznámení Řídicího orgánu OP PIK o navýšení alokace výzvy Potenciál I a zrušení vyhlášené výzvy Potenciál II (5.9.2016)
   
 • Kraj Vysočina pořádá historicky první ročník konference na téma společenská odpovědnost organizací (5.9.2016)

  V sídle Kraje Vysočina se bude 22. září 2016 konat první regionální konference věnovaná Společenské odpovědnosti organizací. Očekává se diskuze k tématům integrace zájmů sociálních, environmentálních, etických, lidskoprávních a zájmů zákazníků do provozních činností organizací veřejného a soukromého sektoru. „Konference je určena zástupcům firem i organizací, kteří odpovědné chování prolínají do vlastních témat a projektů, ale i těm, kteří se chtějí inspirovat při budování dlouhodobých hodnot v rámci podnikatelského prostředí,“ uvedl ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina Zdeněk Kadlec.

   
 

» všechny vybrané dokumenty «


 

Poslední dokumenty

 

všechny dokumenty

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 8.00–17.00, úterý: 8.00–13.00, středa: 8.00–17.00, čtvrtek: 8.00–13.00, pátek: 8.00–13.00, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Validní kód