Kraj Vysočina - logo

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina


Doporučujeme

 
 
 
 
 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina


 

Úvod

 

Ing. Bc. Martin HyskýPřeji Vám dobrý den,
těší mě, že jste při vyhledávání informací na krajském webu zavítali i na "mou" stránku, která by měla být komunikačním prostředkem – pevně věřím, že ne jediným – mezi Vámi a mnou.

 

S očekáváním Vašich podnětů a připomínek,

Martin Hyský


 

Na stránce dále najdete


 

Vybíráme

 • Originální video představuje chutě Vysočiny (11.8.2016)
  Kuchařka ERDV

  Jeden ze sedmi dílů gastronomického seriálu Vaříme dobře odhaluje nejen kulinářské krásy Kraje Vysočina. Série videí z Plzeňského kraje, Jihočeského kraje, ale také z Horní Falce, Dolního Bavorska, Horního Rakouska a Dolního Rakouska je součástí projektu nazvaného Chutě Evropského regionu Dunaj-Vltava.

   
 • Udržitelný rozvoj jedním z témat červnového semináře (13.7.2016)
  Zdravý kraj

  V červnu Kraj Vysočina ve spolupráci s českou informační agenturou životního prostředí Cenia (www.cenia.cz) uspořádal v rámci metodické pomoci seminář pro zástupce obcí. „Lektoři z agentury Cenia ve svých přednáškách podrobně představili témata související s ochranou životního prostředí a udržitelným rozvojem. Cílem společného semináře bylo navázat užší spolupráci při realizaci uvedených agend, získat od obcí zpětnou vazbu a posílit provázanost místní, krajské a národní úrovně při jejich realizaci,“ uvedl Martin Hyský, radní pro oblast regionálního rozvoje a územního plánování.

   
 • Cyklistický peleton letošní Klimatour vítalo přes 400 žáků (1.7.2016)
  Klimatour

  Třídenní ekologická cykloštafeta, která se letos v Kraji Vysočina jela už po páté, po cestě navštívila základní a mateřské školy na Pelhřimovsku a Jihlavsku. Do letošního ročníku Klimatour se zapojilo více jak 400 žáků v Kraji Vysočina. Akce, která se uskutečnila pod záštitou radního pro oblast regionálního rozvoje a územního plánování Martina Hyského a náměstka hejtmana pro oblast dopravy a majetku kraje Libora Joukla, přilákala rekordní počet mladých zájemců.

   
 • Program návštěvy prezidenta České republiky v Kraji Vysočina (27.6.2016)
  prezident

  Potřetí ve svém funkčním období navštíví Kraj Vysočina prezident České republiky Miloš Zeman. Ve dnech 29. 6. – 1. 7. 2016 povede jeho pracovní cesta do měst, obcí, firem a také si prohlédne atraktivity, které jsou pro náš region jedinečné a nemají v rámci České republiky obdoby. V tuto chvíli jsou už přichystány i dárky pro prezidentský pár. „Stejně jako v minulosti jde o regionální výrobky, které mají našim hostům připomínat um a zručnost lidí z Vysočiny,“ uvedla vedoucí odboru sekretariátu hejtmana krajského úřadu Ivana Šteklová s tím, že dárky budou k vidění až v den příjezdu prezidenta do sídla Kraje Vysočina. Prezident má v programu návštěvu Pelhřimova, Třebíče, Martínkova, Velkého Meziříčí a Bystřice nad Pernštejnem.

   
 • V Kraji Vysočina vznikl teritoriální pakt zaměstnanosti (24.6.2016)

  Tento týden byla uzavřena dohoda o spolupráci v rámci Teritoriálního paktu zaměstnanosti Kraje Vysočina, jejímž hlavním cílem je vytvoření efektivní platformy spolupráce v oblasti zaměstnanosti a regionálního trhu práce. Signatáři dohody jsou Kraj Vysočina, Úřad práce ČR, Krajská hospodářská komora Kraje Vysočina, Českomoravská konfederace odborových svazů, Vysočina Education, školské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace Kraje Vysočina a Svaz průmyslu a dopravy.

   
 • O vítězství v Soutěži první pomoci se utkalo 34 týmů mladých zdravotníků (23.6.2016)
  Soutěž první pomoci

  Mezinárodní tábor Zálesí – Mladé Bříště nedaleko Humpolce hostil 22. ročník Soutěže první pomoci. Vyměnit zkušenosti si přijelo na 160 vyučujících i žáků středních zdravotnických škol nejen z Česka a Slovenska, ale také z Dolního Rakouska a Německa. Nejlépe si vedli studenti VOŠZ a SŠZ Trutnov, druhé místo získali mladí zdravotníci ze střední zdravotnické školy z Jihlavy. „Cílem už tradiční akce je rozvoj spolupráce v rámci zemí evropské unie v oblasti první pomoci a prevence úrazů, ale také podpora partnerství Kraje Vysočina s regiony Dolní Rakousko a Nitranský kraj,“ uvedl radní Kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje a územního plánování Martin Hyský s tím, že velkou přidanou hodnotou soutěže je rozvoj komunikačních schopností v cizím jazyce.

   
 • Program obnovy venkova Vysočiny: Kraj rozděluje sedmdesát miliónů korun pro venkov (21.6.2016)
  silnice

  Obce Vysočiny do 1500 obyvatel mohly i letos požádat o přidělení dotace v rámci Programu obnovy venkova Vysočiny. „Bylo stanoveno, že dotaci obdrží každá obec, která předloží žádost v souladu se Zásadami. Při schvalování krajského rozpočtu jsme garantovali minimální výši dotace 104 tisíc korun pro obec. Dobrou zprávou pro žadatele je finální výše dotace, a to 110 tisíc korun na obec, přičemž v roce předchozím to bylo o pět tisíc méně,“ informoval radní Kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje Martin Hyský.

   
 • Na Vysočinu přijede prezident Miloš Zeman (17.6.2016)
  Prezident

  Za necelé dva týdny přijede na oficiální návštěvu Kraje Vysočina prezident České republiky Miloš Zeman. Cesta za doprovodu hejtmana kraje Jiřího Běhounka je naplánovaná od středy 29. června do pátku 1. července. Tento týden organizační tým projíždí všechna vybraná místa, která nabídne třídenní program.

   
 • Jeden den nestačí od jihlavských studentů vyhrál soutěž Evropského regionu Dunaj – Vltava (14.6.2016)
  ERDV

  Mezinárodní kolo soutěže vyhlášené Evropským regionem Dunaj – Vltava vyhrál početný tým studentů Obchodní akademie, Střední zdravotnické školy, Střední odborné školy služeb a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky Jihlava s filmem Jeden den nestačí. Do finálového kola postoupilo celkem sedm regionálních příspěvků ze dvou regionů. O vítězi rozhodla mezinárodní porota. „Jedním z kritérií hodnocení byla využitelnost soutěžního příspěvku pro potřeby prezentace Evropského regionu. Díky připojení titulků je vítězný originální příspěvek okamžitě pro tento účel použitelný,“ uvedl člen Prezidia Evropského regionu a člen Rady Kraje Vysočina Martin Hyský.

   
 • Malé prodejny regionálních produktů si mezi sebou rozdělí přes 830 tisíc (14.6.2016)
  Pět novinek mezi regionálními produkty

  Celkem devět úspěšných žadatelů grantového programu Fond Vysočiny Prodejny regionálních produktů 2016 získá na podporu své činnosti přes 830 tisíc korun. „Program má za cíl podpořit malé podnikatelské subjekty zaměřující se na prodej regionálních produktů, které jsou nebo se stanou součástí sítě Prodejen regionálních produktů,“ vysvětlil radní Kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje a územního plánování Martin Hyský s tím, že dotace v maximální výši 150 tisíc korun slouží na pořízení zařízení nebo vybavení prodejen, případně na rozšíření podnikatelských prostor.

   
 

» všechny vybrané dokumenty «


 

Poslední dokumenty

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 8.00–17.00, úterý: 8.00–13.00, středa: 8.00–17.00, čtvrtek: 8.00–13.00, pátek: 8.00–13.00, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Validní kód