Kraj Vysočina - logo

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina


Doporučujeme

 
 
 
 
 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina


 

Úvod

 

Ing. Bc. Martin HyskýPřeji Vám dobrý den,
těší mě, že jste při vyhledávání informací na krajském webu zavítali i na "mou" stránku, která by měla být komunikačním prostředkem – pevně věřím, že ne jediným – mezi Vámi a mnou.

 

S očekáváním Vašich podnětů a připomínek,

Martin Hyský


 

Na stránce dále najdete


 

Vybíráme

 • Jeden den nestačí je vítězným projektem krajského kola soutěže Evropského regionu Dunaj-Vltava (25.5.2016)
  ERDV

  Tým studentů prvního až třetího ročníku Obchodní akademie, Střední zdravotnické školy, Střední odborné školy služeb a Jazykové školy s právem státní jazykové zkouška Jihlava se letos stal regionálním vítězem středoškolské studentské soutěže Evropského regionu Dunaj-Vlatava s názvem Představ skryté krásy Evropského regionu Dunaj-Vltava. „Porota na tomto soutěžním příspěvku, který studenti pojali jako vlastní film ocenila originalitu zpracování, využití vlastních fotek a videí a také přípravu materiálu v dvojjazyčné verzi. Materiál je tak hned využitelný pro potřeby Evropského regionu,“ uvedl radní Kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje Martin Hyský. Do soutěže bylo přijato pět příspěvků.

   
 • Rozhoduje se o Vesnici Vysočiny (25.5.2016)
  Vesnice Vysočiny

  Dnes přesně v osm hodin ráno začala krajská komise soutěže Vesnice roku svou cestu po regionu. Během čtyř dní navštíví 19 obcí, tak aby začátkem příštího týdne zveřejnila výsledky letošního ročníku. „Odhadem máme před sebou 580 km. Už dnes absolvujeme zhruba třetinu délky cesty po prvních šesti přihlášených obcích. Ráno začínáme v Okrouhličce a večer končíme v Heřmanově. Poslední obcí, kde sečteme body od poroty bude v pondělí odpoledne Vepříkov,“ prozradil Luděk Hrůza z krajského odboru regionálního rozvoje.

   
 • Službu On-line vyjádření k sítím využívá čím dál více stavebníků (23.5.2016)
  Projekt

  Na podzim loňského roku zřídil Kraj Vysočina novou bezplatnou on-line službu e-Utility Report – Žádost o vyjádření k existenci sítí, která výrazně zjednodušuje proces vyjadřování k existenci technické infrastruktury v rámci stavebního nebo územního řízení. Na základě statistik, které Kraj Vysočina pravidelně získává od dodavatele služby, je evidentní, že službu využívá stále více občanů, kteří plánují výstavbu na území Kraje Vysočina.

   
 • Program ZDRAVÍ 2020 pro Kraj Vysočina byl schválen (18.5.2016)
  Zdravá města

  Zastupitelstvo Kraje Vysočina schválilo Program ZDRAVÍ 2020 pro Kraj Vysočina na období 2016 – 2020. Cílem je programově a koncepčně zlepšovat úroveň zdraví a klíčové ukazatele zdravotního stavu obyvatel v kraji. „Řada onemocnění, poruch zdraví a mnohá zdravotní rizika jsou preventabilní, to znamená, že je lze pozitivně ovlivňovat a jejich vzniku aktivně předcházet. Do tohoto procesu je nutné zapojovat co nejvíce institucí v regionu. Pro rozvoj našeho kraje je zdraví obyvatel klíčové,“ uvedl radní Kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje a územního plánování Martin Hyský.

   
 • Na Vysočině se slavil Den Země (17.5.2016)
  Den Země Jihlava

  K oslavám Dne Země, který slaví více než miliarda lidí ze 175 států světa, se připojil i Kraj Vysočina, a to projektem Čistá Vysočina. „Jde o aktivitu Zdravého Kraje Vysočina, do které se letos zapojilo rekordních 22 tisíc obyvatel kraje a odpad byl sesbírán z okolí více než 2,7 tisíce kilometrů silnic,“ uvedl radní pro oblast regionálního rozvoje a územního plánování Martin Hyský. Zároveň ocenil všechny, kteří se zapojují a pomáhají udržovat čistou krajinu našeho regionu.

   
 • Kraj Vysočina spolupracuje s dvěma dalšími regiony (13.5.2016)
  Fórum

  Třetí den Fóra partnerských regionů Jihočeského kraje v Českém Krumlově hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek podepsal tzv. Českokrumlovského prohlášení. Společně s vrchními představiteli Jihomoravského a Jihočeského kraje, ale také Dolního Rakouska svým podpisem a za účasti velvyslanců obou zemí stvrdil rozšíření partnerských regionů o Horní Rakousko a hlavní město Vídeň, jejichž zástupci svůj podpis pod prohlášení také připojí. „Cílem deklarace je vytvoření fungující, dlouhodobě stabilní a efektivní přeshraniční spolupráce všech šesti regionů Česka i Rakouska, která by měla odpovídat potřebám, kompetencím a možnostem zúčastněných spolkových zemí a krajů,“ uvedl hejtman Jiří Běhounek, který připomněl, že aktuální spolupráce se týká 13 oblastí od hospodářství, přes dopravu až po zdravotní a sociální péči.

   
 • Kraj Vysočina prohlubuje spolupráci v oblasti cestovního ruchu s partnery ze Slovenska (11.5.2016)
  Slovensko

  Delegace z Kraje Vysočina v čele s radními Marií Kružíkovou a Martinem Hyským jednala začátkem května v partnerském regionu - Nitranském samosprávném kraji o prohloubení spolupráce v oblasti cestovního ruchu. Zástupci z Vysočiny totiž vidí ve vzájemné podpoře velký potenciál pro rozvoj. „Na relativně malém prostoru v okolí Nitry je hned několik turistických lákadel, kvůli kterým by občané Vysočiny mohli mít zájem zdejší destinaci navštívit. „Ať už se jedná o starobylé město Nitra se svou dominantou Nitranským hradem se zdejší zachovalou bazilikou, diecézním muzeem, kazematy a nedalekou diecézní knihovnou, tak např. vyhlídkové místo Zobor, kde je v plánu vystavět lanovku pro turisty,“ uvedla radní pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu Marie Kružíková.

   
 • EXPO expozice Kraje Vysočina nyní ve Žďáře nad Sázavou (4.5.2016)
  EXPO1

  Světelná expozice EXPO 2015, se kterou se Kraj Vysočina v září loňského roku prezentoval na Světové výstavě v Milánu, je nyní nově nainstalována v prostorách Muzea nové generace v areálu Zámku Kinských ve Žďáře nad Sázavou. Až do 2. října budou moci vidět návštěvníci tamních stálých expozic, v případě zájmu i samostatně. „Světlo jako takové je samo o sobě velkým kouzelníkem a stejně jako autoři expozice EXPO pro Kraj Vysočina s ní velice originálně pracoval i tým kurátorů žďárského Muzea nové generace. V tomto případě se obě výstavy propojují. Vzhledem k tomu, že Žďár nad Sázavou a jeho památky jsou turisticky velice atraktivní, bylo šťastné umístění expozice právě sem,“ uvedl radní Kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje Martin Hyský.

   
 • Aktualizace Regionálního akčního plánu Kraje Vysočina (27.4.2016)

  Máte projektový záměr pro programovací období EU 2014–2020? Vyplňte ho do databáze projektových záměrů. Můžete tím dle názoru MMR zvýšit šanci na úspěch v operačních programech nebo přispět k navýšení prostředků v dotačních titulech státu.

   
 • Projekt RUMOBIL (Interreg CENTRAL EUROPE 2014 – 2020) (27.4.2016)

  Kraj Vysočina uspěl v konkurenci několika stovek projektových záměrů, předložených do 1. výzvy programu nadnárodní spolupráce Interreg CENTRAL EUROPE 2014 – 2020. V rámci projektu RUMOBIL si Kraj Vysočina vymění zkušenosti a poznatky s partnery z několika středoevropských zemí a podpoří lepší dopravní dostupnost periferních částí regionu.

   
 

» všechny vybrané dokumenty «


 

Poslední dokumenty

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 8.00–17.00, úterý: 8.00–13.00, středa: 8.00–17.00, čtvrtek: 8.00–13.00, pátek: 8.00–13.00, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Validní kód