Kraj Vysočina - logo

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina


Doporučujeme

 
 
 
 
 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina


 

Úvod

 

Ing. Bc. Martin HyskýPřeji Vám dobrý den,
těší mě, že jste při vyhledávání informací na krajském webu zavítali i na "mou" stránku, která by měla být komunikačním prostředkem – pevně věřím, že ne jediným – mezi Vámi a mnou.

 

S očekáváním Vašich podnětů a připomínek,

Martin Hyský


 

Na stránce dále najdete


 

Vybíráme

 • Kraj Vysočina podporuje činnost místních akčních skupin (14.10.2016)

  V Kraji Vysočina působí celkem šestnáct místních akčních skupin (MAS), které mají ve venkovském prostoru nezastupitelnou roli. Proto Kraj s MAS spolupracuje a jejich činnost dlouhodobě podporuje. Pravidelně jim poskytuje dotace na úhradu provozních nákladů, ale i další formy podpory.

   
 • Deset krajských škol bude hledat další úspory energií (5.10.2016)
  Energie

  Na deseti vybraných středních školách Kraje Vysočina bude v následujících dvou letech realizován projekt soustředěný na maximální úspory energie při zvýšení uživatelského komfortu staveb. Energetická agentura Vysočiny na adresách škol v Jihlavě a Žďáře nad Sázavou zavede přesný monitoring spotřeby všech forem energie – tepla, elektřiny, vody, plynu nebo uhlí. „Na datech z instalovaných inteligentních měřiče s dálkovým automatickým přednosem dat budou modelovány různé způsoby dosahování energetických úspor a vyhodnocen jejich ekonomický dopad,“ uvedl radní Kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje Martin Hyský.

   
 • Kampaň Dny zdraví také ve Zdravém Kraji Vysočina (5.10.2016)
  Životní styl

  V první polovině října běží napříč republikou vůbec nejrozsáhlejší kampaň na podporu zdravého životního stylu Dny zdraví. V rámci Dnů zdraví se konají akce pro širokou veřejnost zaměřené na pohybové aktivity, správné stravování, podporu tělesné i duševní kondice. U zrodu kampaně stála před dvaadvaceti lety Národní síť Zdravých měst České republiky. Kraj Vysočina se stal jejím členem v roce 2004 a začal realizovat Projekt Zdravý Kraj Vysočina.

   
 • Regiony chtějí mít i nadále vliv na fungování Evropské unie (30.9.2016)
  Vlajky

  Přes 330 politických představitelů regionů členských států EU podepsalo prohlášení, ve kterém požadují pokračování regionální politiky EU financované ze strukturálních fondů i po roce 2020. Zástupci iniciativy se sešli koncem září na konferenci v Bruselu, aby hejtman Dolního Rakouska Erwin Pröll jako iniciátor akce z pověření regionů v Evropě předal podpisové archy institucím EU.

   
 • Kraj Vysočina se prezentoval na Světovém dni cestovního ruchu v Nitře (29.9.2016)
  Prezentace Kraje Vysočina

  V hlavním městě partnerského regionu Kraje Vysočina v Nitře se v závěru září uskutečnil Světový den cestovního ruchu s podtitulem sbližování národů a kultur. Několikadenní akce přinesla možnost prezentovat a propagovat partnerské regiony Nitranského samosprávného kraje. Kraj Vysočina se v rámci programu a za podpory radního Kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje Martina Hyského prezentoval na Svatoplukově náměstí v Nitře i na tamější univerzitě.

   
 • Na Vysočině se odehrává Evropský týden mobility 2016 (20.9.2016)
  ETM

  Letošní téma Evropského týdne mobility 2016, který připadá na tento týden, je Chytrá a udržitelná mobilita – investice pro Evropu s heslem Čistá mobilita. Silná ekonomika. „Kampaň je ideální příležitostí prezentovat občanům problémy v dopravě, se kterými se města a obce potýkají, a jejím cílem je vyvolat změny v chování a pokročit směrem k vytvoření udržitelnější dopravní strategie a přispět k ochraně životního prostředí,“ uvedl radní Kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje a územního plánování Martin Hyský.

   
 • Originální video představuje chutě Vysočiny (11.8.2016)
  Kuchařka ERDV

  Jeden ze sedmi dílů gastronomického seriálu Vaříme dobře odhaluje nejen kulinářské krásy Kraje Vysočina. Série videí z Plzeňského kraje, Jihočeského kraje, ale také z Horní Falce, Dolního Bavorska, Horního Rakouska a Dolního Rakouska je součástí projektu nazvaného Chutě Evropského regionu Dunaj-Vltava.

   
 • Udržitelný rozvoj jedním z témat červnového semináře (13.7.2016)
  Zdravý kraj

  V červnu Kraj Vysočina ve spolupráci s českou informační agenturou životního prostředí Cenia (www.cenia.cz) uspořádal v rámci metodické pomoci seminář pro zástupce obcí. „Lektoři z agentury Cenia ve svých přednáškách podrobně představili témata související s ochranou životního prostředí a udržitelným rozvojem. Cílem společného semináře bylo navázat užší spolupráci při realizaci uvedených agend, získat od obcí zpětnou vazbu a posílit provázanost místní, krajské a národní úrovně při jejich realizaci,“ uvedl Martin Hyský, radní pro oblast regionálního rozvoje a územního plánování.

   
 • Cyklistický peleton letošní Klimatour vítalo přes 400 žáků (1.7.2016)
  Klimatour

  Třídenní ekologická cykloštafeta, která se letos v Kraji Vysočina jela už po páté, po cestě navštívila základní a mateřské školy na Pelhřimovsku a Jihlavsku. Do letošního ročníku Klimatour se zapojilo více jak 400 žáků v Kraji Vysočina. Akce, která se uskutečnila pod záštitou radního pro oblast regionálního rozvoje a územního plánování Martina Hyského a náměstka hejtmana pro oblast dopravy a majetku kraje Libora Joukla, přilákala rekordní počet mladých zájemců.

   
 • Program návštěvy prezidenta České republiky v Kraji Vysočina (27.6.2016)
  prezident

  Potřetí ve svém funkčním období navštíví Kraj Vysočina prezident České republiky Miloš Zeman. Ve dnech 29. 6. – 1. 7. 2016 povede jeho pracovní cesta do měst, obcí, firem a také si prohlédne atraktivity, které jsou pro náš region jedinečné a nemají v rámci České republiky obdoby. V tuto chvíli jsou už přichystány i dárky pro prezidentský pár. „Stejně jako v minulosti jde o regionální výrobky, které mají našim hostům připomínat um a zručnost lidí z Vysočiny,“ uvedla vedoucí odboru sekretariátu hejtmana krajského úřadu Ivana Šteklová s tím, že dárky budou k vidění až v den příjezdu prezidenta do sídla Kraje Vysočina. Prezident má v programu návštěvu Pelhřimova, Třebíče, Martínkova, Velkého Meziříčí a Bystřice nad Pernštejnem.

   
 

» všechny vybrané dokumenty «


 

Poslední dokumenty

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 8.00–17.00, úterý: 8.00–13.00, středa: 8.00–17.00, čtvrtek: 8.00–13.00, pátek: 8.00–13.00, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Validní kód