Doporučujeme

 • S Vysočinou do Evropy
 • Most k partnerství
 • Junge Uni
 • Inspiromat
 • Malá energetická akademie
 • Adam
 • Informační centrum neziskových organizací
 • Rada dětí a mládeže kraje Vysočina
 • Tábory na Vysočině
 • Regionální velká výměna zkušeností
 
 
 
 

Cesta: Titulní stránka > Školský portál


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Přehled dokumentů

 • Účetní závěrka k 31. 3. 2017 a předání účetních záznamů (výkazů) – obecní školy [PDF, 494 kB] (24.3.2017)

  Složka dokumentů: Účetnictví škol a školských zařízení

   
 • Zpráva z porad vedoucích zařízení školního stravování - březen 2017 (23.3.2017)

  Složka dokumentů: Školní stravování

   
 • Rozšiřte řady středoškoláků z Vysočiny studujících v zahraničí a využijte krajské stipendium (22.3.2017)
  Studium v zahraničí s krajskou podporou

  Student humpoleckého gymnázia Jan Žáček se přihlásil v roce 2016 do stipendijního programu Kraje Vysočina na studium ve Finsku, se svojí žádostí uspěl, a pokud zde absolvuje jeden ročník střední školy, kraj mu pokryje část nákladů na toto studium. Je jedním z osmi studentů, kteří v minulosti za finanční podpory Kraje Vysočina absolvovali studium v zahraničí nebo tam aktuálně studují.

  Složka dokumentů: Tiskové zprávy - březen 2017

   
 • Školní rok 2016/2017 na Vysočině ve znamení zemědělství a odborného vzdělávání (21.3.2017)
  Rok 2017 na Vysočině rokem zemědělství

  S příchodem jara startuje dnes - 21. března 2017 na Vysočině rok věnovaný zemědělství a odbornému vzdělávání. Stejně jako v minulosti u technických oborů bude nyní kraj věnovat zvýšenou pozornost nejen přípravě originálních školních vzdělávacích plánů, ale také podpoří vybrané studijní obory a zájem o ně přiměřenou informační kampaní na všech úrovních vzdělávání včetně podpory specializací. „Originální obory studenty baví, naším úkolem je vzbudit o ně mezi žáky zájem a v případě zemědělství nevychovávat úzké speciality, ale nabídnout v rámci studia široký základ, na kterém budou moci svou kariéru stavět,“ říká radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu Jana Fialová.

  Složka dokumentů: Tiskové zprávy - březen 2017

   
 • Gymnazista z Jihlavy si vysoutěžil studijní pobyt v USA (20.3.2017)
  Na středních školách roste zájem o studium ruského jazyka

  Výrazný úspěch slaví Filip Novotný z Gymnázia Jihlava. Zapojil se do soutěže Centra pro talentovanou mládež, v konkurenci 238 účastníků z celé republiky postoupil mezi třicítku nejlepších a po ústním pohovoru se dostal mezi deset nejlepších, kteří získali stipendium na program CTY Summer 2017, a pojede na tři týdny studovat do New Jersey na univerzitu v Princetonu.

  Složka dokumentů: Tiskové zprávy - březen 2017

   
 • Vítězové osmého ročníku soutěže Poznej Vysočinu se připravují na výlet do Prahy (17.3.2017)
  Poznej Vysočinu

  Na 81 dvojic nejlepších řešitelů testu školního kola soutěže Poznej Vysočinu ze základních škol Kraje Vysočina se sjelo do sídla Kraje Vysočina v Jihlavě. Své znalosti uplatnili ve finálovém testu. Nejvyšším počtem správných odpovědí a 43 body se může chlubit Petra Klusáková ze ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, druhé místo patří ode dneška Aleši Matějíčkovi ze ZŠ Polná a bronzová skončila Anna Švaňhalová z Gymnázia Žďár nad Sázavou, kteří z rukou náměstkyně hejtmana Jany Fischerové, radní Jany Fialové, náměstka Pavla Fraňka a radního Martina Hyského převzali ceny v podobě notebooku nebo chytrých telefonů. Společně s 37 dalšími úspěšnými řešiteli pojedou za odměnu na výlet do Prahy.

  Složka dokumentů: Tiskové zprávy - březen 2017

   
 • Hospitační stáže v Bavorsku pro učitele (16.3.2017)

  Bavorské ministerstvo pro vyučování a kultus nabízí hospitační stáže do Bavorska pro učitele němčiny, nebo učitele jiných aprobací s dobrou znalostí němčiny, kteří působí na základních školách, gymnáziích, středních odborných školách, vyšších odborných školách a středních odborných učilištích v České republice. Hospitační stáže v délce trvání cca 14 dní budou probíhat v roce 2017, nejlépe do 31. července, tj. než začnou prázdniny na bavorských školách. Elektronické přihlášky je třeba vyplnit a písemné podklady zaslat na adresu Domu zahraniční spolupráce nejpozději do čtvrtka 13. dubna 2017 včetně.

  Složka dokumentů: Akce, nabídky

   
 • Výstava Muzea Vysočiny "Stroj času" (16.3.2017)

  Složka dokumentů: Akce, nabídky

   
 • Elektrikáři Vysočiny měřili své síly v krajském soutěžním kole v Třebíči (16.3.2017)
  Elektrikář Vysočiny

  Střední průmyslová škola Třebíč uspořádala 16. ročník regionální soutěže odborných dovedností Řemeslo Vysočiny 2017 zaměřené na elektrikáře. Své zkušenosti i znalosti prokazovali zástupci osmi středních škol z Vysočiny. V kategorii jednotlivců zvítězili Petr Svitáček z domácí školy a David Povolný z VOŠ, OA a SOUT Chotěboř a za družstva si pomyslné zlato převzali žáci SPŠ a SOU Pelhřimov.

  Složka dokumentů: Tiskové zprávy - březen 2017

   
 • Enersoláci z Vysočiny dosáhli na celostátní konferenci stupně nejvyššího (16.3.2017)
  Enersol

  Velmi vyrovnaný, plný nápaditých a velmi dobře odprezentovaných prací, takový byl 13. ročník Enersol 2017. Jeho národní konferenci ve dnech 14. a 15. března uspořádala krajská SPŠ a SOU Pelhřimov a Regionální vzdělávací centrum pro Enersol v Kraji Vysočina. V soutěži družstev se Kraj Vysočina umístil na prvním místě a s pěti prvními místy v dosavadních třinácti ročnících se stal nejlepším regionem. Druhé místo si odvezli zástupci Zlínského kraje a třetí skončili reprezentanti Prahy.

  Složka dokumentů: Tiskové zprávy - březen 2017

   
 • Žijeme veřejnou dopravou - výtvarná soutěž pro žáky základních škol a víceletých gymnázií [PDF, 476 kB] (16.3.2017)

  Jedinečnou příležitost zapojit se do soutěže Žijeme veřejnou dopravou, namalovat výstižný obrázek na A3 a vyhrát stavebnici Lego City nebo sportovní koloběžku mají teď žáci základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií v Kraji Vysočina.
  Cílem soutěže je podpořit zájem žáků o problematiku veřejné dopravy v Kraji Vysočina, zjistit, co vnímají jako nejpalčivější nedostatky veřejné dopravy a získat tak nové podněty, kam směřovat další rozvoj služeb v této oblasti a přilákat nové cestující.

  Bližší informace najdete na:
  http://www.kr-vysocina.cz/kraj-vysocina-vyhlasuje-soutez-pro-zaky-zakladnich-skol-zijeme-verejnou-dopravou/d-4078413/p1=1013

  Složka dokumentů: Akce, nabídky

   
 • Novela zákona č. 250/2000 Sb. - informace (15.3.2017)

  Složka dokumentů: Informace

   
 • Výběrové řízení na pozici učitele/učitelky primárního cyklu v české sekci Evropské školy Brusel III [PDF, 91 kB] (15.3.2017)

  Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlašuje výběrové řízení na pozici:
  učitele/učitelky v české sekci primárního cyklu Evropské školy Brusel III. Bližší informace jsou k dispozici na webové stránce www.msmt.cz pod sekcí: EU a zahraničí/Studium v zahraničí/Evropské školy.

  Složka dokumentů: Akce, nabídky

   
 • Školáci budou letos po čtvrté stavět z Merkuru (14.3.2017)
  Stavíme z Merkuru

  Startuje čtvrtý ročník oblíbené soutěže pro žáky a žákyně druhého stupně základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií z Vysočiny Stavíme z Merkuru. Úkolem konstrukčních týmů je postavit kolový traktor ze stavebnice Merkur 8, který zvládne projet překážkovou dráhu a přemístit náklad. „Nápad, vzhled, technické řešení a rychlost i přesnost jízdy traktoru bude hodnotit speciálně sestavená porota,“ prozradila krajská radní pro oblast školství, mládeže a sportu Jana Fialová s tím, že hlásit se do soutěže je možné do 16. dubna a o vítězi se rozhodne poslední květnový den v Ekotechnickém centru Alternátor v Třebíči.

  Složka dokumentů: Tiskové zprávy - březen 2017

   
 • XI. ročník soutěže pro děti a mládež „Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat!“ [PDF, 430 kB] (13.3.2017)

  Úřad pro ochranu osobních údajů vyhlašuje XI. ročník soutěže pro děti a mládež „Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat!“ Aktuální informace o soutěži budou průběžně k dispozici na webových stránkách Úřadu www.uoou.cz v rubrice Pro mládež.

  Složka dokumentů: Akce, nabídky

   
 • Víkend studentských samospráv (13.3.2017)

  Víkend studentských samospráv je akcí, které se zúčastní desítky zástupců studentských samospráv (studentských rad, parlamentů, senátů) ze středních škol. Budou zde sdílet své zkušenosti, absolvují zajímavé přednášky a workshopy zaměřené na řízení samospráv. Cílem akce je nastartovat činnost těch samospráv, které zatím nefungují příliš dobře a vzájemně se inspirovat. Pozvaní jsou i zajímaví hosté, kteří si připraví přednášky a workshopy zaměřené na samosprávy, vzdělávání a občanskou angažovanost.

  Složka dokumentů: Akce, nabídky

   
 • Program HOBIT je nyní dostupný všem školám (13.3.2017)

  Vzdělávací program HOBIT neboli HOdina BIologie pro živoT, má za cíl předávat žákům zcela zásadní informace, díky kterým budou schopni zachránit život člověku se srdečním nebo mozkovým infarktem. To vše během jedné vyučovací hodiny. Že má HOBIT smysl, se ukázalo, když dva školáci, kteří tento program absolvovali, dokázali přivolat pomoc muži se srdeční zástavou a provést u něj resuscitaci, a tím mu zachránili život.

  Složka dokumentů: Akce, nabídky

   
 • Konkursní řízení na vedoucí pracovní místo ředitelky/ředitele příspěvkové organizace Základní škola a Mateřská škola Krásná Hora [PDF, 121 kB] (10.3.2017)

  Složka dokumentů: Vyhlášená konkursní řízení

   
 • Mezinárodní seminář k tématu jazykové podpory žáků-cizinců a mnohojazyčnosti (9.3.2017)

  Seminář je určen pro učitele základních škol a nižšího stupně víceletých gymnázií, bude se konat v Praze ve dnech 27. – 28. 4. 2017. Seminář je bezplatný a bude veden zahraničními odborníky v angličtině.

  Složka dokumentů: Akce, nabídky

   
 • Obrázková soutěž „Národní plemena skotu, prasat, ovcí a koz“ [DOCX, 216 kB] (9.3.2017)

  Soutěž je určena pro žáky základních škol a jejím cílem je představit laické veřejnosti a zejména dětem národní plemena hospodářských zvířat. Informace a pravidla k soutěži naleznete v přiloženém souboru.

  Složka dokumentů: Akce, nabídky

   
 

Zobrazeno je 20 z celkem 512 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5 ... 26  další stránka >
 
V archivu je: 7 záznamů
 

Kontext

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Počet návštěv: 6786903

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 8.00–17.00, úterý: 8.00–13.00, středa: 8.00–17.00, čtvrtek: 8.00–13.00, pátek: 8.00–13.00, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Validní kód