Doporučujeme

 • S Vysočinou do Evropy
 • Most k partnerství
 • Junge Uni
 • Inspiromat
 • Malá energetická akademie
 • Adam
 • Informační centrum neziskových organizací
 • Rada dětí a mládeže kraje Vysočina
 • Tábory na Vysočině
 • Regionální velká výměna zkušeností
 
 
 
 

Cesta: Titulní stránka > Školský portál


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Přehled dokumentů

 • Volná místa na středních školách v Kraji Vysočina pro školní rok 2017/2018 [XLS, 108 kB] (19.6.2017)

  Údaje se průběžně doplňují a aktualizují na základě oznámení středních škol o vyhlášení dalších kol přijímacího řízení pro školní rok 2017/2018. U oborů vzdělání bez jednotné přijímací zkoušky se seznamy přijatých zveřejňují nejdříve 22. dubna. U oborů vzdělání s maturitní zkouškou, kde byla jednotná zkouška součástí přijímacího řízení, se zveřejní seznamy přijatých uchazečů nejpozději 3. května, nepřijatí uchazeči obdrží rozhodnutí o nepřijetí. V přihlášce pro další kolo přijímacího řízení se vyplňuje jen jedna škola a jeden obor vzdělání, celkový počet podaných přihlášek na různé školy a různé obory vzdělání není omezen.

  Složka dokumentů: Přijímací řízení

   
 • „Hraj o výlet snů s Benzinou“ (14.6.2017)

  Soutěž je určena pro dětské domovy. Vítězové pojedou na sportovní víkendový výlet s Benzinou a navíc vyhrají i rekonstrukci prostor nebo vybavení svého dětského domova v hodnotě až 100 000 Kč

  Složka dokumentů: Akce, nabídky

   
 • Projektová výuka na příkladu programu JA Studentská firma [PDF, 708 kB] (9.6.2017)

  Jedná se o školení určené učitelům SŠ a VOŠ akreditované MŠMT (č. MŠMT-25306/2016-1-693), které pořádá vzdělávací organizace Junior Achievement, o.p.s.

  Složka dokumentů: Akce, nabídky

   
 • Konkursní řízení na vedoucí pracovní místo ředitele/ředitelky Školní jídelny Pelhřimov, Třída Legií 1421, příspěvkové organizace [PDF, 165 kB] (9.6.2017)

  Složka dokumentů: Vyhlášená konkursní řízení

   
 • Středoškoláci na Vysočině si sami postaví čtyři nové Zetory (2.6.2017)
  Středoškoláci na Vysočině si sami postaví čtyři nové Zetory

  Tradiční výrobce traktorů, společnost ZETOR bude od nového školního roku hlavním partnerem Kraje Vysočina v rámci projektu Postav si svůj traktor. Studenti čtyř vybraných krajských zemědělských škol pod dohledem mistrů odborného výcviku postaví z dodaných komponentů, podle skutečných konstrukčních plánů traktor. „Po obrovském úspěchu projektu Postav si své auto, kdy si týmy devíti technických škol postavily vlastní sportovní vozy, si teď zvedneme laťku o něco výš. Půjde o mimořádně náročný projekt, který ve výsledku překvapí originálním designem traktorů ZETOR PROXIMA ve verzi cabrio, tedy s odkrytou střechou,“ uvedla Jana Fialová, radní Kraje Vysočina. Kraj Vysočina a společnost ZETOR spolupráci na výchově opravářů zemědělských strojů a mechaniků dnes ve Valči stvrdili podpisem memoranda o spolupráci.

  Složka dokumentů: Tiskové zprávy - červen 2017

   
 • Přeshraniční pedagogické dny (31.5.2017)

  Složka dokumentů: Akce, nabídky

   
 • Nabídka Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě (23.5.2017)

  Muzejní a galerijní noc 2017, příměstský tábor, výtvarné dílny pro děti

  Složka dokumentů: Akce, nabídky

   
 • Konkursní řízení na vedoucí pracovní místo ředitelky/ředitele příspěvkové organizace Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třešť [PDF, 65 kB] (16.5.2017)

  Rada Kraje Vysočina vyhlašuje konkursní řízení na vedoucí pracovní místo ředitelky/ředitele příspěvkové organizace Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třešť. Přihlášky s požadovanými doklady (obálku označte slovy „Konkurs – Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třešť - neotvírat“) musí být doručeny na Krajský úřad Kraje Vysočina, odbor školství, mládeže a sportu, Věžní 28, 587 33 Jihlava do pátku 2. 6. 2017 do 12:00 hodin.

  Složka dokumentů: Vyhlášená konkursní řízení

   
 • Velký úspěch odborných škol z Vysočiny na soutěži o Zlatý pohár Linde 2017 ve Frýdku-Místku (15.5.2017)
  Velký úspěch odborných škol z Vysočiny na soutěži o Zlatý pohár Linde 2017 ve Frýdku-Místku

  Mezinárodní a národní soutěž žáků středních odborných škol ve svařování Zlatý pohár Linde 2017 proběhla na konci dubna ve Frýdku-Místku. Mladí svářeči z České republiky, Slovenska, Ukrajiny a Německa změřili své dovednosti ve svařování. Účastníci z České republiky museli navíc prokázat i své znalosti v teoretické části soutěže. Odborným garantem soutěže byla Česká svářečská společnost ANB.

  Složka dokumentů: Tiskové zprávy - květen 2017

   
 • Šest sportovních vozů Kaipan se předvedlo v Náměšti nad Oslavou (10.5.2017)
  Šest sportovních vozů Kaipan se předvedlo v Náměšti nad Oslavou

  Zástupci středních škol už podruhé prezentovali projekt Postav si svoje auto během závodů do vrchu. Na letošním XXXVI. Zámeckém vrchu MANN-FILTER 2017 v Náměšti nad Oslavou se představilo pět vozů Kaipan 16 a zbrusu nový zelenobílý Kaipan 14. Během celé neděle mohli návštěvníci vidět auta vystavená před náměšťským zámkem. Zajímavým zpestřením pak byly dvě jízdy přímo na závodní trati.

  Složka dokumentů: Tiskové zprávy - květen 2017

   
 • Strojírenské fórum 2017 (9.5.2017)

  Srdečně Vás zveme na první konferenci z cyklu Strojírenské fórum 2017 - Moderní výrobní technologie a materiály, která se koná dne 31. 5. 2017 v aule NA 2 VŠB-TU Ostrava.

  Složka dokumentů: Akce, nabídky

   
 • Informace o nových funkcionalitách v aplikaci Vykazování R44 (9.5.2017)

  Složka dokumentů: Rozpočet přímých NIV r. 2017

   
 • Soutěž Medicína v historii (5.5.2017)

  Složka dokumentů: Akce, nabídky

   
 • Martin Zvoník zvítězil v soutěži Autoopravář Junior 2017 (3.5.2017)
  Martin Zvoník zvítězil v soutěži Autoopravář Junior 2017

  Martin Zvoník, žák Střední školy průmyslové, technické a automobilní v Jihlavě, zvítězil v celostátním finále soutěže Autoopravář Junior 2017. V kategorii Autotronik porazil všech 13 konkurentů a kromě ocenění získal také možnost navštívit výrobní závod společnosti SCANIA ve Švédsku. Soutěž pro žáky studující v Česku autoobory se letos konala už po třiadvacáté a ve školícím centru společnosti Škoda Auto a. s. v Mladé Boleslavi se na konci dubna utkali nejlepší žáci, kteří postoupili z krajských kol.

  Složka dokumentů: Tiskové zprávy - květen 2017

   
 • Studentská auta z Vysočiny mají na Slovensku svého nástupce (2.5.2017)
  Studentská auta z Vysočiny mají na Slovensku svého nástupce

  Světový prototyp Buggy BTA 12-17 slovenského studenta Marka Mihálika a první z nové řady sportovních aut Kaipan 14 postavený týmem studentů krajské České zemědělské akademie v Humpolci letos v Nitře na veletrhu vzdělávání získaly Cenu hejtmana Kraje Vysočina za nejlepší výrobek. „Oba oceněné výrobky mají mnohé společné. Pod oběma jsou podepsáni studenti středních technických škol, postavili je ve svém volném čase a vtiskli do něj, i když každý po svém, svou představu ideálu,“ říká Jana Fialová, radní Kraje Vysočina pro oblast školství. Ta cenu hejtmana Kraje Vysočina v Nitře předávala.

  Složka dokumentů: Tiskové zprávy - květen 2017

   
 • Žáci odborných škol postaví vlastní traktor (26.4.2017)
  Žáci odborných škol postaví vlastní traktor

  Žáci oborů opravář zemědělských strojů a opravář lesnických strojů si už letos vyzkouší postavit sami zcela nový traktor. V rámci projektu „Postav si svůj traktor“ budou od nového školního roku na čtyři vybrané odborné školy v regionu dodány díly sériově vyráběného traktoru, ze kterých žáci v rámci praktického vyučování vytvoří plně funkční stroj. „Tento projekt je dalším z kroků, kterými se na Vysočině snažíme ve spolupráci s firmami motivovat žáky ke studiu technických a zemědělských oborů. Absolventi nemají žádný problém uplatnit se hned po škole na trhu práce a mohou si z nabídek zaměstnavatelů vybírat,“ uvedla Jana Fialová, radní pro oblast školství, mládeže a sportu.

  Složka dokumentů: Tiskové zprávy - duben 2017

   
 • Pozvánka na krajskou vzdělávací konferenci zaměřenou na ekologickou výchovu a osvětu v praxi [DOC, 40 kB] (26.4.2017)

  Konference je zaměřena na přírodní i školní zahrady, lesní pedagogiku a představení aktualizované krajské koncepce EVVO.
  Akce je určena školním koordinátorům EVVO a pracovníkům pověřených obecních úřadů v Kraji Vysočina s agendou EVVO

  Složka dokumentů: Akce, nabídky

   
 • Soutěž v rámci Světového dne bez tabáku (24.4.2017)

  V rámci Světového dne bez tabáku (31.5.) vyhlašuje Státní zdravotní ústav soutěž o nejlepší tematické video rozdělené dle cílové skupiny pro I. a II. st. ZŠ. Soutěž zahajujeme 18. 4. 2017 v rámci kampaně „Prevence kouření hravě“. Soutěž je určena pro žáky 4. - 5. ročníků I. stupně a pro všechny ročníky II. stupně základních škol v ČR. Do soutěže budou zařazena všechna tematická videa. Hodnotíme především originalitu, nápad a hloubku, s jakou bude téma zpracováno. Uzávěrka soutěže je 29. 5. 2017.

  Složka dokumentů: Akce, nabídky

   
 • Nejlepší studentský projekt Stavby Vysočiny představil Lukáš Mottl z brodské stavební školy (20.4.2017)
  Studentský projekt Stavba Vysočiny

  Studenti středních stavebních škol z Kraje Vysočina, kteří se přihlásili do Studentského projektu Stavba Vysočiny, měli tentokrát za úkol navrhnout fiktivní dostavbu nároží ulice Radnická ve Velkém Meziříčí. Ve středu 19. dubna v Jupiter clubu ve Velkém Meziříčí představili své práce porotě, která nakonec rozhodla, že nejkvalitnější projekt zpracoval a nejlépe svou práci odprezentoval Lukáš Mottl ze Střední průmyslové školy stavební Akademika Stanislava Bechyně Havlíčkův Brod. Druhé místo získal jeho spolužák Vojtěch Razima a bronzová příčka patří Janu Vařečkovi opět z havlíčkobrodské stavební.

  Složka dokumentů: Tiskové zprávy - duben 2017

   
 • Hledá se TALENT VYSOČINY pro rok 2017 (20.4.2017)
  Talent Vysočiny

  Žáci a studenti z Kraje Vysočina dosahující mimořádných výsledků v určitém oboru mohou i letos získat ocenění Talent Vysočiny a Cenu hejtmana Vysočiny. „Chceme podpořit ty žáky a studenty, kteří vynikají v určitém oboru, věnují se různým mimoškolním aktivitám a zároveň svůj talent a nadání cíleně rozvíjí,“ uvedla radní pro oblast školství, mládeže a sportu Jana Fialová a upřesnila, že ti nejlepší navíc získají od kraje motivační stipendium, které by jim mělo do budoucna v jejich aktivitách pomoci.

  Složka dokumentů: Tiskové zprávy - duben 2017

   
 

Zobrazeno je 20 z celkem 535 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5 ... 27  další stránka >
 
V archivu je: 7 záznamů
 

Kontext

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Počet návštěv: 6860613

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 8.00–17.00, úterý: 8.00–13.00, středa: 8.00–17.00, čtvrtek: 8.00–13.00, pátek: 8.00–13.00, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Validní kód