Nenechte si ujít

 • Gustav Mahler
 • Kulturní a přírodní dědictví kraje Vysočina
 
 
 

Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Granty a dotace > Památky > Aktivní dotační programy


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Aktivní dotační programy

K žádostem o dotaci na obnovu kulturních památek se jako jedna z příloh přikládá tzv. rozhodnutí (závazné stanovisko) orgánu státní památkové péče k zamýšleným pracím na obnově kulturní památky, o které musí vlastník zažádat na příslušném Městském úřadě obce s rozšířenou působností. Vyřízení této žádosti může trvat 30-60 dní.

 
 

Související odkazy

 • AKTIVNÍ DOTAČNÍ PROGRAMY NA STRÁNKÁCH PORTÁLU PROPAMÁTKY.
  Seznam aktuálních dotačních programů v ČR na stránkách portálu ProPamátky.
 • GP FV - Památkově chráněná území 2017
  Účelem grantového programu (žádosti se podávají od 9. 3. do 17. 3. 2017) je zajistit spolufinancování obnovy dochovaných historicky a památkově cenných konstrukcí a stavebních prvků objektů nebo rehabilitaci těchto konstrukcí a stavebních prvků dle historicky doložitelného stavu na objektech, které nejsou kulturními památkami, ale nacházejí se v památkově chráněných územích (tj. v zónách a rezervacích) a podstatným způsobem se uplatňují v jejich výrazu (tj. pohledově exponovaná exteriérová místa, veřejně přístupné interiéry objektů, ...).
 • Zásady Zastupitelstva Kraje Vysočina pro poskytování dotací na zpracování předprojektové dokumentace obnovy kulturních památek
  Účelem dotace je poskytnutí finančních prostředků na zpracování předprojektové dokumentace obnovy kulturních památek. Jedná se zejména o statické posudky, restaurátorské průzkumy, stavebně historické průzkumy, stratigrafické, mykologické, dendrochronologické průzkumy jednotlivých konstrukcí a objektů, archeologické výzkumy a další.
  Termín podávání žádostí od 1. března do 31. března 2017 na Krajském úřadě, odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu.
 • Podpora obnovy kulturních památek prostřednictvím obcí s rozšířenou působností
  Ministerstvo kultury, odbor památkové péče, vyhlašuje podle Zásad programu Podpora obnovy kulturních památek prostřednictvím obcí s rozšířenou působností program pro rok 2016. Žadatelé budou podávat žádosti prostřednictvím obecních úřadů příslušných obcí s rozšířenou působností. Zásady programu stanoví uzávěrku příjmu žádostí prvního kola na den 29. února a u druhého kola na den 30. dubna. Případném doplňkovém kolo má uzávěrku příjmu žádostí stanovenou na den 15. září.
 
 
Rozbalit celý strom složek dokumentů
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Kultura a památky > Granty a dotace > Památky > Aktivní dotační programy

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Informace vyžadují kontrolu
Počet návštěv: 374641

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 8.00–17.00, úterý: 8.00–13.00, středa: 8.00–17.00, čtvrtek: 8.00–13.00, pátek: 8.00–13.00, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Validní kód